Aktuality

Sledujeme pro Vás dění v oblasti bydlení - přinášíme Vám aktuální zprávy o hlavních událostech, sdělujeme Vám užitečné informace pro správu a provoz Vašeho domu. Zde se také dozvíte poslední novinky z dění v SBD Praha, zejména o nabídce služeb a produktů pro naše klienty.

Dodavatel elektrické energie ENWOX ENERGY s. r. o. končí na území hl. m. Prahy

25.7.2017
Důležitá informace pro klienty SBD Praha!

Boj společenství s dlužníky legislativně posílen

12.7.2017
Ve středu 12. 7. 2017 odpoledne bylo během necelé půlhodiny v Poslanecké sněmovně úspěšně dovršeno úsilí senátorky J. Seitlové posílit postavení společenství vlastníků jednotek při vymáhání dluhů po vlastnících jednotek, a to v rámci veřejných dražeb a insolvenčních řízení s těmito dlužníky.

eDomovník - webové stránky pro společenství

10.7.2017
Rádi byste si jako společenství vlastníků nebo bytové družstvo zřídili své webové stránky? Chcete si usnadnit práci a dopřát všem sousedům stejné aktuální informace? Pak je tu právě pro vás webový portál eDomovnik.

Máme pro Vás nový projekt družstevní bytové výstavby!

28.6.2017
Představenstvo SBD Praha na svém jednání v minulém týdnu schválilo záměr realizace prvního projektu družstevní bytové výstavby organizovaného SBD Praha ve spolupráci s osvědčeným partnerem – firmou FINEP, a to v lokalitě Štěrboholy. Definitivní podobu projektu bude představenstvo SBD Praha schvalovat na svém jednání dne 18. července t.r.

Dnes proběhlo shromáždění delegátů SBD Praha

15.6.2017
Dnes odpoledne proběhlo shromáždění delegátů SBD Praha, které se vedle obvyklých bodů zabývalo na návrhy představenstva i několika dalšími otázkami. Schválilo zprávy představenstva a kontrolní komise družstva, schválilo výsledek hospodaření družstva za uplynulý rok ve výši 2.323 mil. Kč a návrh finančního plánu na příští rok, který počítá s výsledkem hospodaření ve výši cca 1,7 mil. Kč.

Bowlingový turnaj 2017 zná svého vítěze

8.6.2017
Včera se uskutečnil 14. ročník bowlingového turnaje SBD Praha pro klienty a zaměstnance. Báječnou a takřka „rodinnou“ atmosféru turnaje pomohli vytvořit i oba partneři – společnosti JIS, přední výrobce oken, a ista Česká republika, největší dodavatel služeb rozúčtování pro zákazníky družstva.

Důležitá informace pro klienty Pražské teplárenské a. s.

17.5.2017
Sledujeme za vás dodávky tepla.

Jarní Akademie ve své druhé části

3.5.2017
Včerejším seminářem Akademie pro bytové domy, který se konal v přednáškovém sále univerzity v Hradci Králové, vstoupili její organizátoři do pomyslného druhého poločasu letošní jarní části vzdělávacího cyklu pro členy statutárních orgánů společenství vlastníků jednotek (SVJ) a bytových družstev (BD). Celkem je naplánováno 22 seminářů, které zavítají do 8 měst České republiky, mezi něž se poprvé zařadí i „nekrajská“ města – Kolín a Příbram.

Dílčí změny vlastnického a družstevního bydlení na obzoru?

29.4.2017
Poslanecká sněmovna na svém pátečním jednání projednávala návrh poslance Jeronýma Tejce a dalších poslanců na vydání zákona, kterým se mění zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, a další související zákony, a zákon č. 90/2012 Sb., o obchodních společnostech a družstvech (zákon o obchodních korporacích).

Baumit na vlně nových technologií

27.4.2017
Nejen Česká společnost pro rozvoj bydlení a Dům plný úspor, o. p. s. mají Akademii. Tu svou dnes v Praze „na vlně nových technologií“ představila společnost Baumit, jinak také partner Akademie pro bytové domy.

upozornění

OD 1. 1. 2017 NOVÉ NÁVŠTĚVNÍ HODINY:
POUZE STŘEDA

8:00 - 12:00 a 14:00 - 18:00


Právě se děje

Dodavatel elektrické energie ENWOX ENERGY s. r. o. končí na území hl. m. Prahy

Důležitá informace pro klienty SBD Praha!


Starší příspěvky