Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo 80 zvídavých návštěvníků. Ačkoliv má výstavba ještě daleko do svého konce, všichni hosté si mohli učinit velmi reálnou představu, jak bude v konečném výsledku projekt družstevních bytů vypadat. Ještě stále je z čeho vybírat, i když už jsou obsazeny téměř 2/3 bytů. K předání nových domovů členům Bytového družstva Oáza Liberec dojde v průběhu jara příštího roku.

Ve čtvrtek se konal Den otevřených dveří v plzeňských Zahrádkách. I sem našlo cestu asi osm desítek zájemců o družstevní bydlení. Skvěle připravená akce se opírala o dosavadní vynikající spolupráci s developerskou společností Trigema. V projektu je obsazena třetina bytů, další čekají na své budoucí uživatele. Projekt Bytového družstva V Zahrádkách bude dokončen na podzim s neskrývanou ambicí předat byty ještě do konce letošního roku.

 

O všech projektech družstevní bytové výstavby se lze více dozvědět na www.bydlenisprirodou.cz.

 

Martin Kroh

Předseda představenstva SBD Praha

19. června 2020

předchozí zpět další

upozornění

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos se bude konat ve dnech 22.-26. září 2020 na PVA EXPO v Letňanech.


Pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví

Od 1. července vstoupila v účinnost pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví, která se bezprostředně dotknou života společenství vlastníků...


Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo...


Starší příspěvky