Máme pro Vás nový projekt družstevní bytové výstavby!

Představenstvo SBD Praha na svém jednání v minulém týdnu schválilo záměr realizace prvního projektu družstevní bytové výstavby organizovaného SBD Praha ve spolupráci s osvědčeným partnerem – firmou FINEP, a to v lokalitě Štěrboholy. Definitivní podobu projektu bude představenstvo SBD Praha schvalovat na svém jednání dne 18. července t.r.

Cílem tohoto projektu bude obsadit 72 bytů a 2 nebytové prostory. Níže si Vás dovolujeme informovat o nejdůležitějších parametrech:

 

Plánované zahájení výstavby:  únor 2018

Plánované dokončení výstavby:  listopad 2019

Plánovaná skladba bytů:     8x           1+kk     

                                       49x         2(1)+kk

                                         9x           3+kk

                                          6x           4+kk

K dispozici bude celkem 6 komor a 9 sklepů a také 52 garážových stání.

V současné době připravujeme kompletaci úvodních materiálů k představení projektu, úpravu webových stránek a detailnější informace k  jednotlivým bytům a nebytovým prostorám včetně upřesnění jejich ceny. Předpokládaná průměrná cena bytu by neměla překročit 65 tis. Kč včetně DPH za jeden metr čtvereční bytové jednotky.

Zájemci o členství nejprve provedou rezervaci členství v budoucím výstavbovém bytovém družstvu, a to u SBD Praha. Tato rezervace bude spojena se závazným označením konkrétního bytu či jiné vybrané prostory na základě úhrady rezervačního poplatku. Do konce letošního roku je předpokládáno založení výstavbového bytového družstva s úhradou minimálně 25% podílu zájemce o členství na pořizovacích nákladech jím vybraného bytu a dalších prostor. Výstavbové bytové družstvo bude příjemcem úvěru do výše zbývající části pořizovacích nákladů. Na splácení tohoto úvěru výstavbového bytového družstva se bude člen družstva podílet po převzetí bytu do svého užívání formou měsíčního předpisu nájemného a záloh na služby.

Detailní informace spolu s nabídkou zapojení do připravovaného projektu budou přednostně zasílány zaregistrovaným zájemců o družstevní bytovou výstavbu. Ti, kteří tak ještě neučinili, se mohou registrovat zde.

Jsem přesvědčen, že se podaří velmi brzy obsadit významnou část připravovaného projektu už proto, že se nabídka bytových domů na trhu nemovitostí rychle tenčí nebo je dostupná při srovnatelných parametrech zpravidla za vyšší cenu. Mnoha projekty osvědčená partnerská společnost FINEP je navíc dostatečnou zárukou kvality stavby i jednotlivých bytů.

 

V Praze dne 27. června 2017

 

Martin Kroh

předseda představenstva

SBD Praha

předchozí zpět další

upozornění

Pozvánka na seminář k GDPR

Vážení klienti, v souvislosti s blížící se účinností Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob při zpracování osobních údajů, která nastane dne 25.5.2018, pro Vás Stavební bytové družstvo Praha připravilo seminář věnovaný tomuto tématu.