Narozeninové SBD Praha 2019 s luštěním

V novém narozeninovém Infopanelu číslo 33 jsme pro vás připravili speciální tajenku, která zní : „Přejeme SBD Praha spokojené klienty i profesionální tým zaměstnanců.“.

Pro pět šťastných vylosovaných luštitelů, kteří nám zaslali správné znění tajenky, máme připravené krásné ceny. Výhercům gratulujeme a ceny posíláme.

Pro zvídavé děti jsme připravili 3 kvízy. Která narozeninová mašle z dárku byla správná? Děti si se vším hravě poradily a tak i třem dětským luštitelům míří dárek od SBD Praha. Máme radost, že s námi luštíte a dorazilo nám tolik správných odpovědí. Správná odpověď je mašle c).

Děkujeme za všechny zaslané odpovědi. Je vidět, že vás luštění s námi baví, sešlo se nám mnoho správných řešení. Všem výhercům GRATULUJEME a těšíme se na další soutěže, které vám v dalším čísle Infopanelu přineseme.

 

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

10. září 2019

předchozí zpět další

upozornění

V pátek 29.5., 12.6. a 26.6. 2020 je provoz recepce zkrácen do 17.00 h.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Doporučení při obnově provozu budov a zařízení z hlediska zajištění kvality pitné vody

Vážený zákazníku, v souvislosti s postupným uvolňováním celostátních opatření během pandemie COVID – 19 se na Vás obracíme s následujícím doporučením,...


Obnovení návštěvních hodin v sídle SBD Praha

Vážení klienti, s účinností od 11. května 2020 se dočasně zrušené návštěvní hodiny v souvislosti s šířícím se onemocněním COVID-19 v sídle SBD Praha obnovují.


Rezervace nového projektu výstavby zahájeny

V rámci programu družstevní bytové výstavby byla v pátek 14. února 2020 zahájena marketingová kampaň k rezervacím nového projektu Bytového družstva V Zahrádkách,...


Starší příspěvky