Narozeninové SBD Praha 2019 s luštěním

V novém narozeninovém Infopanelu číslo 33 jsme pro vás připravili speciální tajenku, která zní : „Přejeme SBD Praha spokojené klienty i profesionální tým zaměstnanců.“.

Pro pět šťastných vylosovaných luštitelů, kteří nám zaslali správné znění tajenky, máme připravené krásné ceny. Výhercům gratulujeme a ceny posíláme.

Pro zvídavé děti jsme připravili 3 kvízy. Která narozeninová mašle z dárku byla správná? Děti si se vším hravě poradily a tak i třem dětským luštitelům míří dárek od SBD Praha. Máme radost, že s námi luštíte a dorazilo nám tolik správných odpovědí. Správná odpověď je mašle c).

Děkujeme za všechny zaslané odpovědi. Je vidět, že vás luštění s námi baví, sešlo se nám mnoho správných řešení. Všem výhercům GRATULUJEME a těšíme se na další soutěže, které vám v dalším čísle Infopanelu přineseme.

 

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

10. září 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

Lákavé nabídky na podzimních veletrzích

SBD Praha se aktivně účastnila podzimních Veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR svou expozicí. V rámci prezentace firmy představilo Stavební bytové družstvo...


Těšíme se na Veletrh FOR INTERIOR, vstupenky ZDARMA

Pojďte s námi na Veletrh FOR INTERIOR, máme pro vás vstupenky zdarma.


Bydlet v družstevním je stále populárnější

Družstevní bydlení zažívá období své renesance a zdaleka už není jen alternativou koupě bytu pro ty, kteří nedosáhnou na hypoteční úvěr. Výběr kvalitních...


Starší příspěvky