Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci, řemeslníci, investoři, developeři ve stavebních oborech ve dnech 17. až 21. září 2019 v areálu PVA EXPO v Letňanech.

SBD Praha se veletrhu jako každý rok účastní. Svým stánkem prezentujeme a nabízíme návštěvníkům kvalitní profesionální služby v oblasti správy bytových domů, nejnovější trendy v oblasti správy a péče o nemovitosti a také možnosti využití našeho Bytového studia pro rekonstrukci bytů a nejrůznější stavební úpravy.

SBD Praha nabízí i dostupné bydlení formou družstevního bytu bez hypotéky. Projekty Milovice a Klíčanka (více informací na www.bydlenisprirodou.cz) jsou velmi žádané a jejich prezentace na veletrhu bude atraktivní pro návštěvníky, kteří hledají bydlení pro sebe a své blízké.

Navštivte i Vy ve dnech 17. až 21. září 2019 letňanské výstaviště. Přijďte nás navštívit na veletrh se vstupenkou od SBD Praha zdarma.

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka

 

15. srpna 2019

 

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

Lákavé nabídky na podzimních veletrzích

SBD Praha se aktivně účastnila podzimních Veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR svou expozicí. V rámci prezentace firmy představilo Stavební bytové družstvo...


Těšíme se na Veletrh FOR INTERIOR, vstupenky ZDARMA

Pojďte s námi na Veletrh FOR INTERIOR, máme pro vás vstupenky zdarma.


Bydlet v družstevním je stále populárnější

Družstevní bydlení zažívá období své renesance a zdaleka už není jen alternativou koupě bytu pro ty, kteří nedosáhnou na hypoteční úvěr. Výběr kvalitních...


Starší příspěvky