Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci, řemeslníci, investoři, developeři ve stavebních oborech ve dnech 17. až 21. září 2019 v areálu PVA EXPO v Letňanech.

SBD Praha se veletrhu jako každý rok účastní. Svým stánkem prezentujeme a nabízíme návštěvníkům kvalitní profesionální služby v oblasti správy bytových domů, nejnovější trendy v oblasti správy a péče o nemovitosti a také možnosti využití našeho Bytového studia pro rekonstrukci bytů a nejrůznější stavební úpravy.

SBD Praha nabízí i dostupné bydlení formou družstevního bytu bez hypotéky. Projekty Milovice a Klíčanka (více informací na www.bydlenisprirodou.cz) jsou velmi žádané a jejich prezentace na veletrhu bude atraktivní pro návštěvníky, kteří hledají bydlení pro sebe a své blízké.

Navštivte i Vy ve dnech 17. až 21. září 2019 letňanské výstaviště. Přijďte nás navštívit na veletrh se vstupenkou od SBD Praha zdarma.

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka

 

15. srpna 2019

 

předchozí zpět další

upozornění

V pátek 29.5., 12.6. a 26.6. 2020 je provoz recepce zkrácen do 17.00 h.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Doporučení při obnově provozu budov a zařízení z hlediska zajištění kvality pitné vody

Vážený zákazníku, v souvislosti s postupným uvolňováním celostátních opatření během pandemie COVID – 19 se na Vás obracíme s následujícím doporučením,...


Obnovení návštěvních hodin v sídle SBD Praha

Vážení klienti, s účinností od 11. května 2020 se dočasně zrušené návštěvní hodiny v souvislosti s šířícím se onemocněním COVID-19 v sídle SBD Praha obnovují.


Rezervace nového projektu výstavby zahájeny

V rámci programu družstevní bytové výstavby byla v pátek 14. února 2020 zahájena marketingová kampaň k rezervacím nového projektu Bytového družstva V Zahrádkách,...


Starší příspěvky