SBD Praha Open 2020

Po shromáždění delegátů další zachovanou tradicí byl tenisový turnaj SBD Praha Open 2020, jehož 12. ročník se symbolicky odehrál 12. června 2020 na antukových kurtech Tenisového oddílu Baník Praha v krásném prostředí na břehu Vltavy. Je už skoro samozřejmostí, že si SBD Praha dokáže zařídit i počasí. Čtvrteční zamračenou oblohu tak vystřídal nádherný, slunečný den, aby pak následný víkend déšť dál doháněl manko v zásobách vody v půdě.

Turnaje se zúčastnilo ideální složení šestnácti dvojic, z toho hned tři páry smíšené. Velkým překvapením semifinále byla porážka obhájců trofeje Svena Subotiče a Josefa Landy. A možná ještě větší, ale o to milejším byla vítězná cesta páru reprezentujícího SBD Praha ve složení Jana Ksandrová a Ondřej Tvrzký, kteří turnaj vyhráli poprvé také jako smíšený pár. Jana Ksandrová získala po právu trofej pro nejlepšího hráče či hráčku turnaje. Osobností turnaje se stal jeho tradiční účastník Ivan Hayek. Skvělou organizaci turnaje ocenili všichni hráči a tak závěrečné poděkování patří i tradičním partnerům – pojišťovacímu makléřství Inpol a společnosti Baumit.

Fotodokumentace z akce ZDE.

Alena Jakšová

Marketingová manažerka SBD Praha

14. června 2020

předchozí zpět další

upozornění

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos se bude konat ve dnech 22.-26. září 2020 na PVA EXPO v Letňanech.


Pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví

Od 1. července vstoupila v účinnost pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví, která se bezprostředně dotknou života společenství vlastníků...


Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo...


Starší příspěvky