VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás široká nabídka střešních krytin a oken, zelených střech, izolací, fasád, solárních systémů či velký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily.

Na souběžných akcích uvidíte přehlídku dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění. Po celou dobu bude k dispozici bezplatné poradenství ve všech oblastech výstavby. Nenechte si ujít páteční konferenci „EET 3. a 4. fáze“ (zdarma po předchozí registraci).

VYUŽITÍ STŘEŠNÍCH PLÁŠŤŮ PRO BĚŽNÝ ŽIVOT

Novinkou v programu je přednáškový blok „Využití střešních plášťů pro běžný život“, připravený ke zvýrazněnému tématu veletrhu, kterým jsou pochozí ploché střechy - střešní zahrady, terasy, lodžie a balkony.

Těšit se můžete na ukázky speciálních technologií od firmy Mafell, ukázky využití dronů ve stavebnictví a množství dalších zajímavých témat. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny dřevěné stavebnice, šachy, domino i hrad. 

Zlevněnou vstupenku a podrobný program najdete na www.strechy-praha.cz

KDY: 6. – 8. 2. 2020, čt, pá 10–18 h, so 9-16 h
KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

 

Alena Jakšová

manažer marketingu

16. ledna 2020

předchozí zpět další

upozornění

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Bezpečně na FOR ARCH

Letošní 31. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH byl v mnoha směrech jiný, byl ovlivněn vývojem epidemiologické situace v ČR, mnoho vystavovatelů se veletrhu...


Pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví

Od 1. července vstoupila v účinnost pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví, která se bezprostředně dotknou života společenství vlastníků...


Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo...


Starší příspěvky