Bezpečně na FOR ARCH

Letošní 31. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH byl v mnoha směrech jiný, byl ovlivněn vývojem epidemiologické situace v ČR, mnoho vystavovatelů se veletrhu neúčastnilo, přestože MZ ČR potvrdilo, že Veletrhy jsou bezpečné a nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko. Na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo zavést zvýšená zdravotně-organizační opatření pro maximální komfort návštěvníků i vystavovatelů.

Jsme rádi, že se mnozí návštěvníci nezalekli a na výstaviště v Letňanech dorazili se podívat ve dnech 22.-26.9.2020 na novinky ve stavebních oborech a mohli shlédnout i pestrý doprovodný program. I přes nižší počet vystavovatelů návštěvníky překvapila vysoká kvalita vystavovaných výrobků.

Návštěvnost byla celkem dobrá a i my jsme ve stánku SBD Praha jsme mohli předávat  zájemcům informace ke správě, rekonstrukcím bytů či představit již realizované  a nové projekty družstevní bytové výstavby.

Věříme, že se epidemiologická situace brzy  vyřeší a další veletrhy s účastí SBD Praha  v roce 2021 budou již zase zalité sluncem se spoustou vystavovatelů a návštěvníků.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

29. září 2020

předchozí zpět

upozornění

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Bezpečně na FOR ARCH

Letošní 31. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH byl v mnoha směrech jiný, byl ovlivněn vývojem epidemiologické situace v ČR, mnoho vystavovatelů se veletrhu...


Pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví

Od 1. července vstoupila v účinnost pozměněná pravidla pro bytové vlastnictví a družstevnictví, která se bezprostředně dotknou života společenství vlastníků...


Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo...


Starší příspěvky