Byli jste s námi na FOR ARCH?

Stavební mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se konal od 17. do 21. září 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA nastínil aktuální dění v oblasti stavebnictví, správy nemovitostí a představil vize chytrých i bezpečných domácností. Na Výstaviště dorazilo v průběhu veletrhu velké množství návštěvníků.

Stánek SBD Praha přivítal mnoho zájemců o informace k družstevnímu bydlení, správě domů a zvýšená byla i poptávka na rekonstrukce domů pro Bytové studio. Přišlo nás pozdravit i mnoho našich klientů SBD Praha, kteří využili zaslaný odkaz a získali prostřednictvím SBD Praha „čestnou vstupenku“ zdarma. Nás potěšilo, že se s námi podělili o svou radost z prohlídky veletrhu, a spolupráce s SBD Praha.

 

Během slavnostního galavečera veletrhu FOR ARCH 2019 byli vyhlášeni vítězové Grand Prix FOR ARCH 2019, neboli nejlepší exponáty na veletrhu a bylo na co se dívat. Přítomen byl i předseda SBD Praha Mgr.Martin Kroh.

Mezi vystavovateli se stánek SBD Praha neztratil, naopak prezentace správy domů a družstevní dostupné bydlení bez hypotéky velice zaujalo velkou část návštěvníků. Těšíme se na další veletrh FOR INTERIOR, který se bude konat 10.-13.10.2019. Sledujte náš web, zase můžete jít s námi.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

23. září 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky