Bytovému Studiu se daří

Bytové Studio SBD Praha se dlouhodobě zaměřuje na realizaci menších stavebních zakázek, především na rekonstrukce bytů a opravy společných částí bytových domů. V době, kdy je stále obtížnější zajišťovat odpovídající řemeslníky, se na Bytové Studio obrací stále více zákazníků, a to nejen z řad klientů družstva. Aktuální stav zakázek studia pro letošní rok už nyní svým objemem zhruba odpovídá dvěma třetinám loňského obratu!

Hlavními důvody jsou jednak skutečnost, že stále větší díl poptávek vytváří dobré reference z dřívějších realizací, ale také větší zájem ze strany samotných bytových domů ve správě družstva. Při nedostatku stavebních kapacit by nemuselo být divu. Může nás však těšit, že klienti dávají přednost SBD Praha také pro jejich dlouhodobou spokojenost se správními službami družstva i pro tradici a solidnost, kterou pro ně šedesátiletá značka SBD Praha představuje.

Růst poptávek s sebou samozřejmě nese potřebu navyšování vlastních stavebních kapacit. Proto i SBD Praha musí hledat cesty, jak plynule vyhovět růstu poptávky.

Základním cílem je pochopitelně zachování kvality odvedené práce, a to i za cenu posunutí termínu její realizace. Podobným způsobem se dnes chová i řada konkurenčních firem. Dobré reference jsou totiž nejlepší propagací pro každého dodavatele, a SBD Praha nechce být výjimkou. Spokojenost zákazníků tak zůstává na prvním místě, jakkoliv je růst poptávky i realizovaných zakázek potěšujícím zjištěním pro náš tým.

Své poptávky můžete i Vy zasílat na adresu: studio@sbdpraha.cz.

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka

11. února 2019

předchozí zpět další

upozornění

JARNÍ SVÁTKY

Jarní svátky
jsou zas zpátky,
tak si je užívejte
a rádi se mějte.

Přejeme Vám krásné prožití velikonočních svátků. Vaše SBD Praha


Právě se děje

Prodej volných garážových stání v ul. Lovosická 442

Stavební bytové družstvo Praha (dále jen družstvo) nabízí přidělení volných garážových stání v garážovém objektu v ul. Lovosická č. p. 442 v Praze 9.


Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské...


Nový projekt družstevního bydlení „ Klíčanka“ zahajuje prodej bytů

V těchto dnech byl zahájen prodej 45 družstevních bytů v Klíčanech u Prahy. SBD Praha úspěšně realizuje další projekt nabídky družstevních bytů pro zájemce...


Starší příspěvky