Den s bytovými družstvy v ZOO Praha

Tradiční setkání klientů bytových družstev v ZOO Praha se konalo v neděli 26.května za slunečného počasí. Akce, kterou pořádal DMS ČR se účastnila družstva SBD Praha, BD Pragostav, SBD Sever Liberec, LBD Praha 3 a SBD Severní Město.

Bohatá účast pozvaných návštěvníků byla v tomto roce organizátorům o to cennější odměnou, že souběžně probíhalo dramatické hokejové utkání českých reprezentantů v bitvě o bronz.

Zoologická zahrada nabídla své krásné prostory k příjemnému setkání dospělých klientů bytových družstev a zábavnému programu pro naše děti. Prohlídka pavilonů v ZOO byla propojena s naučným vzděláváním, kdy pro děti byly připraveny soutěžní kvízové otázky a za správné odpovědi byly děti štědře a sladce odměněny. Odpoledne se nejen děti potěšily Pirátskou pohádkou, kterou pro ně připravil divadelní spolek MIM os. v divadélku Archa. Sladké zmrzlinové občerstvení bylo také s úsměvem dětmi za slunného počasí vřele přivítáno. 

Všichni jsme prožili krásný den v ZOO a nikomu se domů nechtělo. Společné aktivity bytových družstev jsou vždy vítaným zpestřením pro dospělé a v tomto případě hlavně jejich ratolesti. Je to malé poděkování klientům družstev a jejich zástupcům za jejich spolupráci. Více fotografií najdete na našem facebookovém profilu.

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka SBD Praha

27. května 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky