Již třetí Den otevřených dveří na Klíčance

Příští týden ve středu 10. července se od 14.oo do 18.oo koná již třetí Den otevřených dveří v nově dokončovaném projektu Bytového družstva Klíčanka. I Vy tak máte možnost se zaregistrovat mezi návštěvníky (www.bydlenisprirodou.cz) a na vlastní oči si prohlédnout příležitost k bydlení, kterou pro zájemce o družstevní byty připravilo SBD Praha se svými partnery. Právě osobní návštěva a prohlídka bytového areálu vzbudila zatím největší zájem o rezervaci budoucího členství a bytů v projektu.

Výjimečné provedení stavby (například velkorysé dispozice či světlost bytů nebo podlahové topení) spolu se skvělou cenou od 52 tis. Kč za m2, umístěné na hranici Prahy, je jednoduše výtečným řešením pro ty, kteří chtějí vlastní bydlení, ale pražské ceny bytů a hypotéky jsou pro ně nedosažitelné. Zlepšení již tak výborné dopravní dostupnosti (cca 10 min. na stanici metra C Kobylisy) dobudováním tramvajové trasy do Zdib je pak pomyslnou třešničkou na dortu. Jde zkrátka o investici do bydlení, která se dlouhodobě vyplatí. Registrujte se již nyní!

Projekt Bytového družstva Klíčanka se stavebně pomalu blíží ke svému závěru a současně ke svému životnímu startu v podobě předání klíčů novým členům družstva. Termín předání je plánován na období října či listopadu letošního roku podle toho, jak se podaří zvládnout kolaudační řízení. A jestliže jsem pro poslední čerstvé vydání InfoPanelu uváděl, že je rezervováno 20 bytů a další rychle přibydou, pak mi aktuální počet uzavřených 25 rezervačních smluv dal za pravdu. A to ještě upozorňuji, že kolegyně z týmu, který má obsazování projektů družstevního bydlení na starost, evidují aktuálně další pětici vážných zájemců! Neváhejte, ať je vůbec ještě z čeho vybírat.

 

 

Martin Kroh

předseda představenstva SBD Praha

 

5. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky