Lákavé nabídky na podzimních veletrzích

SBD Praha se aktivně účastnila podzimních Veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR svou expozicí. V rámci prezentace firmy představilo Stavební bytové družstvo Praha návštěvníkům letňanského výstaviště své hlavní produkty – správu bytových domů, rekonstrukce bytů a družstevní bytovou výstavbu.

Náš stánek SBD Praha zaujal řadu návštěvníků, kteří se chtěli dozvědět více informací. Nechyběly dotazy na možnost spolupráce v oblasti právní pomoci a velký zájem byl o semináře Akademie pro bytové domy www.akademiebd.cz pro členy statutárních orgánů společenství vlastníků jednotek a bytových družstev. Mnoho návštěvníků přišlo diskutovat o problematice správy nemovitostí, potřebách rekonstrukce či opravy bytu nebo jiné nemovitosti. Zaujala i naše nabídka družstevního bydlení Park Milovice a Projekt Klíčanka (více na www.bydlenisprirodou.cz), na veletrhu prezentována jako možnost zajištění finančně dostupného bydlení bez hypotéky. 

 

Bylo milé strávit čas na stánku a setkat se zase v trochu jiném prostředí i s klienty družstva. Mnozí z vás jste využili nabídky volných vstupenek, které vám distribuujeme emailem či byly k dispozici na našich webových stránkách (www.sbdpraha.cz).

 

Tak na shledanou příští rok na dalších výstavách.

 

Alena Jakšová

Manažer marketingu

14. října 2019

předchozí zpět další

upozornění

V pátek 29.5., 12.6. a 26.6. 2020 je provoz recepce zkrácen do 17.00 h.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Doporučení při obnově provozu budov a zařízení z hlediska zajištění kvality pitné vody

Vážený zákazníku, v souvislosti s postupným uvolňováním celostátních opatření během pandemie COVID – 19 se na Vás obracíme s následujícím doporučením,...


Obnovení návštěvních hodin v sídle SBD Praha

Vážení klienti, s účinností od 11. května 2020 se dočasně zrušené návštěvní hodiny v souvislosti s šířícím se onemocněním COVID-19 v sídle SBD Praha obnovují.


Rezervace nového projektu výstavby zahájeny

V rámci programu družstevní bytové výstavby byla v pátek 14. února 2020 zahájena marketingová kampaň k rezervacím nového projektu Bytového družstva V Zahrádkách,...


Starší příspěvky