Letošní ples byl také oslavou 60 let existence SBD Praha

V pátek 25. ledna 2019 se naplnil vyzdobený sál hotelu Artemis noblesně oblečenými hosty, za hudebního doprovodu skupin Fantasy music a Plavci se roztančil parket a XVII. reprezentační ples SBD Praha ovládla skvělá atmosféra slavnostního večera.

Nechyběli skvělí profesionální tanečníci ze skupiny Evil dancers, kteří předvedli líbivé tance na motivy filmů Šakalí léta a Pomáda. Jako bonus tentokrát naučili přítomné hosty několik tanečních kroků a ti společně předvedli podařené taneční číslo. Porota v podobě moderátorské dvojice dokonce ocenila úsilí přítomných odměnou pro nejlepšího tanečníka.

V průběhu večera proběhlo losování čísel binga a kvízový test o historii SBD Praha, kdy šťastní výherci byli odměněni láhvemi vína. Výtěžek z tomboly za prodej lístků ve výši 30.000 Kč byl věnován Centru Rosa, které pečuje o seniory.

Sehraná moderátorská dvojice Iva Kubelková a Martin Kroh provázeli skvěle celým večerem a jejich komentáře byly vtipné a zajímavé. Prostě skvěle ladily s milou narozeninovou atmosférou večera.

Ano, SBD Praha v tomto roce slaví 60 let, a tak jsme společně zahájili letošní oslavy, rozkrojili narozeninový dort a pozvali návštěvníky na tuto sladkou pochoutku i na ochutnávku výtečných karibských rumů. 

Celý večer byl velice příjemný, program tradičně nabitý, jedlo se a pilo a roztančený sál byl důkazem dobré nálady všech hostů. Určitě se už nyní mohou všichni těšit na příští družstevní plesání.

Děkujeme všem sponzorům, kteří umožnili, že se ples mohl uskutečnit.

 

Alena Jakšová

marketingová  manažerka

28. ledna 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Milovické byty se zaplňují

Milovické byty se zaplňují budoucími členy družstva. V současné době je rezervováno 17 bytů, což představuje polovinu jejich celkového počtu. Největší...


Nedostatek bytů v Praze bude pokračovat

Články o nedostupnosti bydlení v Praze se to v médiích v poslední době jen hemží. Jejich autoři se shodují v pojmenování hlavních příčin bytové krize hlavního...


Bytovému Studiu se daří

Bytové Studio SBD Praha se dlouhodobě zaměřuje na realizaci menších stavebních zakázek, především na rekonstrukce bytů a opravy společných částí bytových...


Jak je to s výhodností financování družstevního bydlení?

Ve včerejším Právu vyšel článek o družstevním bydlení na vzestupu. V související diskuzi se nejvíce čtenářů zarazilo nad skutečností, že jsem ve zmíněném...


Starší příspěvky