Letošní ples byl také oslavou 60 let existence SBD Praha

V pátek 25. ledna 2019 se naplnil vyzdobený sál hotelu Artemis noblesně oblečenými hosty, za hudebního doprovodu skupin Fantasy music a Plavci se roztančil parket a XVII. reprezentační ples SBD Praha ovládla skvělá atmosféra slavnostního večera.

Nechyběli skvělí profesionální tanečníci ze skupiny Evil dancers, kteří předvedli líbivé tance na motivy filmů Šakalí léta a Pomáda. Jako bonus tentokrát naučili přítomné hosty několik tanečních kroků a ti společně předvedli podařené taneční číslo. Porota v podobě moderátorské dvojice dokonce ocenila úsilí přítomných odměnou pro nejlepšího tanečníka.

V průběhu večera proběhlo losování čísel binga a kvízový test o historii SBD Praha, kdy šťastní výherci byli odměněni láhvemi vína. Výtěžek z tomboly za prodej lístků ve výši 30.000 Kč byl věnován Centru Rosa, které pečuje o seniory.

Sehraná moderátorská dvojice Iva Kubelková a Martin Kroh provázeli skvěle celým večerem a jejich komentáře byly vtipné a zajímavé. Prostě skvěle ladily s milou narozeninovou atmosférou večera.

Ano, SBD Praha v tomto roce slaví 60 let, a tak jsme společně zahájili letošní oslavy, rozkrojili narozeninový dort a pozvali návštěvníky na tuto sladkou pochoutku i na ochutnávku výtečných karibských rumů. 

Celý večer byl velice příjemný, program tradičně nabitý, jedlo se a pilo a roztančený sál byl důkazem dobré nálady všech hostů. Určitě se už nyní mohou všichni těšit na příští družstevní plesání.

Děkujeme všem sponzorům, kteří umožnili, že se ples mohl uskutečnit.

 

Alena Jakšová

marketingová  manažerka

28. ledna 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

II. ročník Semináře Inspirace se vydařil

V pondělí 18.listopadu 2019 se konal II. ročník Semináře Inspirace 2019. Velice nás potěšila hojná účast předsedů SVJ. Celkem se nás sešlo na 60 účastníků....


Setkání obchodních partnerů SBD Praha na Grand prix bytových družstev 2019

Ve čtvrtek 14. listopadu se uskutečnil 5. ročník Grand prix bytových družstev 2019, závod motokár, v Praga areně v Praze 9 v Horních Počernicích. Celkem...


Praha chce podpořit bydlení

Minulý týden se konala tisková konference za účasti JUDr. Jiřího Pospíšila a JUDr. Hany Marvanové, kteří společně představili dvě iniciativy k podpoře...


Starší příspěvky