Letošní ples byl také oslavou 60 let existence SBD Praha

V pátek 25. ledna 2019 se naplnil vyzdobený sál hotelu Artemis noblesně oblečenými hosty, za hudebního doprovodu skupin Fantasy music a Plavci se roztančil parket a XVII. reprezentační ples SBD Praha ovládla skvělá atmosféra slavnostního večera.

Nechyběli skvělí profesionální tanečníci ze skupiny Evil dancers, kteří předvedli líbivé tance na motivy filmů Šakalí léta a Pomáda. Jako bonus tentokrát naučili přítomné hosty několik tanečních kroků a ti společně předvedli podařené taneční číslo. Porota v podobě moderátorské dvojice dokonce ocenila úsilí přítomných odměnou pro nejlepšího tanečníka.

V průběhu večera proběhlo losování čísel binga a kvízový test o historii SBD Praha, kdy šťastní výherci byli odměněni láhvemi vína. Výtěžek z tomboly za prodej lístků ve výši 30.000 Kč byl věnován Centru Rosa, které pečuje o seniory.

Sehraná moderátorská dvojice Iva Kubelková a Martin Kroh provázeli skvěle celým večerem a jejich komentáře byly vtipné a zajímavé. Prostě skvěle ladily s milou narozeninovou atmosférou večera.

Ano, SBD Praha v tomto roce slaví 60 let, a tak jsme společně zahájili letošní oslavy, rozkrojili narozeninový dort a pozvali návštěvníky na tuto sladkou pochoutku i na ochutnávku výtečných karibských rumů. 

Celý večer byl velice příjemný, program tradičně nabitý, jedlo se a pilo a roztančený sál byl důkazem dobré nálady všech hostů. Určitě se už nyní mohou všichni těšit na příští družstevní plesání.

Děkujeme všem sponzorům, kteří umožnili, že se ples mohl uskutečnit.

 

Alena Jakšová

marketingová  manažerka

28. ledna 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci,...


Oáza v centru – nová družstevní bytová výstavba v Liberci

Necelých sto kilometrů severně od hlavního města ČR Prahy leží Liberec, dnes páté největší město naší vlasti. Žije v něm více než 102 tisíc obyvatel. ...


Družstevní bydlení si můžete dovolit

Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovanému získávání hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba.


Starší příspěvky