Logický pokus o Senát

Po krátké úvaze jsem se rozhodl přijmout nabídku TOP 09 kandidovat do Senátu Parlamentu České republiky. Mé rozhodnutí nejvíce ovlivnila skutečnost, že téma bydlení dlouhodobě chybí mezi prioritami české politické scény.

Dnes žijeme v době, kdy se výrazně zhoršuje dostupnost bydlení pro všechny věkové skupiny a současně se nedaří prosadit dostatečnou ochranu zájmů těch, kteří své domy spravují. Bydlení se věnuji dlouhodobě a dobře vím, že těsně souvisí i s mnoha navazujícími oblastmi jako jsou doprava, energie a média, městský urbanismus, životní styl či ekologie a životní prostředí.

Jde o kandidaturu v obvodě, ve kterém bydlím a převážně i pracuji. S výjimkou prvních pěti let svého života strávených na Invalidovně bydlím po celý život v Praze 9 či 14. Posledních dvacet let jsem pak profesně věnoval správě bytových domů a bytovému družstvu. A největší část členů a klientů SBD Praha bydlí právě na území senátního volebního obvodu. Nejen tuto část voličů se chci pokusit oslovit představením svých priorit, o kterých se mám možnost bavit s předsedy a členy statutárních orgánů, ale také přímo s uživateli bytů při četných setkáních na schůzích, ve školách či kočárkárnách.

Věřím, že se nám společně může podařit uspět. Slibuji, že můj hlas bude znít hodně nahlas, půjde-li například znovu o placení dluhů za vaše sousedy, nebo další zdaňování těch, kteří se rozhodli pořídit si svůj byt z vlastních prostředků. Témat by bylo jistě více, ale v této chvíli jde o doplňující senátní volby na rok a půl. Bude to cenná zkušenost, ale málo času na všechny potřebné kroky. Pojďme společně začít – ve dnech 5. a 6. dubna ve volební místnosti!

 

Martin Kroh

předseda představenstva

18. února 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Prodej volných garážových stání v ul. Lovosická 442

Stavební bytové družstvo Praha (dále jen družstvo) nabízí přidělení volných garážových stání v garážovém objektu v ul. Lovosická č. p. 442 v Praze 9.


Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské...


Nový projekt družstevního bydlení „ Klíčanka“ zahajuje prodej bytů

V těchto dnech byl zahájen prodej 45 družstevních bytů v Klíčanech u Prahy. SBD Praha úspěšně realizuje další projekt nabídky družstevních bytů pro zájemce...


Starší příspěvky