Medobraní 2019

V červnu se uskutečnilo všemi milovníky sladkého očekávané stáčení vlastního medu, tzv. medobraní. Každoroční stáčení medu bylo skvělou podívanou pro všechny zúčastněné.

Nápad umístit na střechu budovy včelstva se zrodil záhy po našem nastěhování do nynějšího sídla Stavebního bytového družstva Praha na Střelničné. Tuto budovu vytipoval pan včelař, Augustin Uváčik, jako pro včely velice vhodnou a nám se nápad líbil. Zahájili jsme spolupráci a pořídili včelstva. Na střeše SBD Praha je v tuto chvíli pět včelstev, o které se stará přímo pan Uváčik.

Společné stáčení medu patří již ke každoroční tradici, na kterou se těší nejen zaměstnanci, ale také členové představenstva SBD Praha i další příznivci a přátelé družstva.

I přes avizovaný nemedový rok jsme stočili veliké množství kvalitního a hlavně chutného medu. Stáčený med provoněl celou budovu a nalákal k ochutnání nejednoho přihlížejícího. Všichni zaměstnanci se tak mohou těšit na sladkou zdravou pochoutku, kterou najdou jako dárek od SBD Praha pod vánočním stromkem.

Jsme moc rádi, že jsme se pro pořízení včelstev rozhodli. Včely a jejich produkty jsou v celém okolí pozitivně vnímány a každoroční zájem o medobraní je toho důkazem.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

23. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

FOR ARCH 2019 přinese novinky v oblasti dotací, bezpečnosti i chytrých měst

Již potřicáté se představí stavební veletrh FOR ARCH, který od 17. do 21. září 2019 nastíní aktuální dění v oblasti stavebnictví, dotací, představí vize...


Narozeninové SBD Praha 2019 s luštěním

V novém narozeninovém Infopanelu číslo 33 jsme pro vás připravili speciální tajenku, která zní : „Přejeme SBD Praha spokojené klienty i profesionální tým...


Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci,...


Starší příspěvky