Medobraní 2019

V červnu se uskutečnilo všemi milovníky sladkého očekávané stáčení vlastního medu, tzv. medobraní. Každoroční stáčení medu bylo skvělou podívanou pro všechny zúčastněné.

Nápad umístit na střechu budovy včelstva se zrodil záhy po našem nastěhování do nynějšího sídla Stavebního bytového družstva Praha na Střelničné. Tuto budovu vytipoval pan včelař, Augustin Uváčik, jako pro včely velice vhodnou a nám se nápad líbil. Zahájili jsme spolupráci a pořídili včelstva. Na střeše SBD Praha je v tuto chvíli pět včelstev, o které se stará přímo pan Uváčik.

Společné stáčení medu patří již ke každoroční tradici, na kterou se těší nejen zaměstnanci, ale také členové představenstva SBD Praha i další příznivci a přátelé družstva.

I přes avizovaný nemedový rok jsme stočili veliké množství kvalitního a hlavně chutného medu. Stáčený med provoněl celou budovu a nalákal k ochutnání nejednoho přihlížejícího. Všichni zaměstnanci se tak mohou těšit na sladkou zdravou pochoutku, kterou najdou jako dárek od SBD Praha pod vánočním stromkem.

Jsme moc rádi, že jsme se pro pořízení včelstev rozhodli. Včely a jejich produkty jsou v celém okolí pozitivně vnímány a každoroční zájem o medobraní je toho důkazem.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

23. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky