Míří za Vámi narozeninový design InfoPanelu

K 60. narozeninám SBD Praha jsme pro Vás, naše členy a klienty, připravili nejen nové číslo InfoPanelu, ale firemní časopis jsme zmodernizovali a oblékli ho do zcela nového kabátu.

Věříme, že nový, moderní design potěší a uspokojí nejen grafikou, ale hlavně články, které pro čtenáře připravil redakční tým. Snad tedy oceníte zajímavé informace ohledně družstevní bytové výstavby, ale i nových technologií, zkrátka rady i doporučení při řešení záležitostí týkajících se možná právě Vašeho domu. A také se dozvíte více o akcích SBD Praha, které se pravidelně každoročně konají a kde se těšíme i na Vaši účast. Nejbližší plánované podzimní události jsou veletrhy FOR ARCH a FOR INTERIOR, na které tradičně zajišťujeme vstup zdarma pro zástupce bytových domů ve správě SBD Praha. Ale popřemýšlet můžete už nyní i o tom, zda nenavštívít lednový reprezentační ples SBD Praha nebo se nezúčastnit jarního bowlingového turnaje SBD Praha či jarního veletrhu FOR HABITAT.

InfoPanel č. 33 je aktuálně již distribuován do Vašich schránek. Přinese Vám kromě zajímavého odborného čtení i narozeninovou soutěžní křížovku o ceny a pro děti kvízové rébusy. A pokud byste snad neobdrželi nové číslo InfoPanelu do své schránky, dejte prosím vědět, abych mohla zajistit nápravu. Díky za spolupráci.

Nový Infopanel si můžete prohlédnout i na: http://www.sbdpraha.cz/ke-stazeni/infopanel

 

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka SBD Praha

 

8. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky