Nový INFOPANEL již od února 2021

Tištěný časopis INFOPANEL se mění na elektronický magazín INFOPANEL. Buďte u toho!

Milí klienti,

byli jste zvyklí dostávat do svých schránek tištěný časopis INFOPANEL s informacemi o SBD Praha. Současná složitá situace nám neumožnuje pokračovat ve vydávání tradičního magazínu SBD Praha INFOPANEL v tištěné formě, ale abyste mohli i nadále získávat informace, připravujeme pro vás INFOPANEL elektronický, kde vás budeme informovat o legislativních či technologických  novinkách a  zároveň vám budeme moci představit některé naše obchodní partnery.

S velikou radostí Vám oznamujeme, že se již nyní můžete přihlásit k odběru tohoto nového INFOPANELU. Budeme si přát, aby obsah tohoto nového elektronického časopisu byl pro vás zajímavý, přínosný a abyste se vždy těšili na nové články, které pro vás budeme s odborníky na daná témata připravovat. Chceme vám poskytovat cenné a důležité informace, rady, tipy a doporučení. Neváhejte být s námi v kontaktu a vždy o krok napřed.

Přihlásit k odběru

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

11.1.2021

předchozí zpět

upozornění

Děkujeme všem klientům, že chápou zrušení návštěvních hodin v sídle SBD Praha a výrazné omezení přítomnosti zaměstnanců SBD Praha v bytech ve správě SBD Praha v období nouzového stavu. Toto mimořádné opatření SBD Praha zavedlo jak z důvodu ochrany zdraví svých zaměstnanců, tak i v zájmu obyvatel zmíněných bytů.

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Nový INFOPANEL již od února 2021

Tištěný časopis INFOPANEL se mění na elektronický magazín INFOPANEL. Buďte u toho!


Seminář INSPIRACE 2020

V úterý 1. prosince proběhl Seminář INSPIRACE 2020, pro předsedy SVJ a BD ve správě SBD Praha, poprvé on-line. Přihlásilo se přes 70 zájemců a měli se...


XIX. reprezentační ples SBD Praha nebude

Vážení klienti a naši obchodní partneři,


Starší příspěvky