Oáza v centru – nová družstevní bytová výstavba v Liberci

Necelých sto kilometrů severně od hlavního města ČR Prahy leží Liberec, dnes páté největší město naší vlasti. Žije v něm více než 102 tisíc obyvatel. Centrum města – místo, kde se nachází nové byty OAZA V CENTRU.

Projekt OAZA V CENTRU byl zahájen již před několika lety přípravnými studiemi a projekčními pracemi. Současná podoba projektu je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství a jeho týmu společnosti Siadesign. Na pozemku bývalých Montážních závodů Liberec v samém centru tohoto krásného města vyroste ve třech etapách několik domů s byty, nebytovými prostory i krytými parkovacími místy. Jedna z těchto etap, označovaná jako Etapa č. 2, je věnována projektu OAZA V CENTRU, který nabízí výhradně družstevní formu bydlení.

V rámci této etapy je budoucím členům družstva k dispozici celkem 114 bytů, dva komerční prostory a 146 krytých parkovacích míst. V ceně družstevního podílu k bytu je také sklepní kóje a jedno kryté parkovací stání podle vlastního výběru budoucího člena družstva.

Prodej byl odstartován v únoru 2019 s termínem dokončení v létě 2021.

V projektu OAZA V CENTRU si můžete pořídit byt v družstevním vlastnictví. Investujte do své budoucnosti i do budoucnosti svých dětí a neplaťte nájemné za byt, který nebude nikdy váš. Družstevní bydlení je nejvýhodnější a nejjistější varianta, kdy nic neriskujete. Nespornou výhodou družstevního bydlení je především jeho dostupnost, kdy skládáte pouze malou část kupní ceny a zbytek splácíte družstvu v měsíčních splátkách po dobu splatnosti úvěru poskytnutého družstvu. Proto již nemusíte chodit do banky s obavami a žádat o úvěr. K uzavření rezervační smlouvy a nastartování procesu vlastního bydlení vám stačí pouze 25 % z kupní ceny vlastních zdrojů.

V případě koupě družstevního bytu navíc nehradíte daň z nabytí nemovité věci ve výši 4 % z kupní ceny. Práva a povinnosti člena družstva, tedy i družstevní podíl, je možné převést za na kohokoliv, kdo o převod, a tedy i družstevní podíl, bude mít zájem a po doplacení kupní ceny si můžete svůj byt převést do osobního vlastnictví.

Více informací na www.oazavcentru.cz nebo u obchodních zástupců SBD Praha na emailu : bydlenisprirodou@sbdpraha.cz či telefonním čísle: +420 737 222 302.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

15. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

II. ročník Semináře Inspirace se vydařil

V pondělí 18.listopadu 2019 se konal II. ročník Semináře Inspirace 2019. Velice nás potěšila hojná účast předsedů SVJ. Celkem se nás sešlo na 60 účastníků....


Setkání obchodních partnerů SBD Praha na Grand prix bytových družstev 2019

Ve čtvrtek 14. listopadu se uskutečnil 5. ročník Grand prix bytových družstev 2019, závod motokár, v Praga areně v Praze 9 v Horních Počernicích. Celkem...


Praha chce podpořit bydlení

Minulý týden se konala tisková konference za účasti JUDr. Jiřího Pospíšila a JUDr. Hany Marvanové, kteří společně představili dvě iniciativy k podpoře...


Starší příspěvky