Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci, řemeslníci, investoři, developeři ve stavebních oborech ve dnech 17. až 21. září 2019 v areálu PVA EXPO v Letňanech.

SBD Praha se veletrhu jako každý rok účastní. Svým stánkem prezentujeme a nabízíme návštěvníkům kvalitní profesionální služby v oblasti správy bytových domů, nejnovější trendy v oblasti správy a péče o nemovitosti a také možnosti využití našeho Bytového studia pro rekonstrukci bytů a nejrůznější stavební úpravy.

SBD Praha nabízí i dostupné bydlení formou družstevního bytu bez hypotéky. Projekty Milovice a Klíčanka (více informací na www.bydlenisprirodou.cz) jsou velmi žádané a jejich prezentace na veletrhu bude atraktivní pro návštěvníky, kteří hledají bydlení pro sebe a své blízké.

Navštivte i Vy ve dnech 17. až 21. září 2019 letňanské výstaviště. Přijďte nás navštívit na veletrh se vstupenkou od SBD Praha zdarma.

 

Alena Jakšová

marketingová manažerka

 

15. srpna 2019

 

předchozí zpět další

upozornění

V pátek 7.8., 14.8., 21.8. a 28.8.2020 je provoz recepce zkrácen do 17.00 h.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Dny otevřených dveří družstevního bydlení

Hned dva dny otevřených dveří se konaly v minulém týdnu na stavbách družstevních bytů v Liberci a v Plzni. Prvním akcí byla liberecká Oáza, kterou navštívilo...


Letošní shromáždění delegátů

V pondělí 8. června se konalo tradiční shromáždění delegátů SBD Praha. Bylo tomu právě v den, kdy jsme si mohli připomenout 61 let ode dne zápisu družstva...


SBD Praha Open 2020

Po shromáždění delegátů další zachovanou tradicí byl tenisový turnaj SBD Praha Open 2020, jehož 12. ročník se symbolicky odehrál 12. června 2020 na antukových...


Starší příspěvky