POZVÁNKA na FOR ARCH 2018. Co nabídne 29. ročník veletrhu FOR ARCH?

FOR ARCH je největší stavební veletrh v České republice, veletrh s nejdelší tradicí, který představuje pro vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků. Veletrh každoročně přináší prezentace novinek, prezentují se zde výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím.

SBD Praha se již tradičně veletrhu FOR ARCH účastní. Svým stánkem oslovuje a nabízí návštěvníkům možnost seznámit se s činností družstva, s nejnovějšími trendy v oboru nabídky správy objektů i možnosti získání dostupného bydlení formou družstevní výstavby.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2018 nabídne ve dnech 18. až 22. září příležitosti k získání nejaktuálnějších poznatků ze stavební praxe, úpravy bytů, nové bytové výstavby a správy objektů.

Přijďte ve dnech 18.-22. září 2018 do PVA EXPO PRAHA Letňany. Každý návštěvník může získat zlevněnou vstupenku, pokud je držitelem karty Lítačka, studentem nebo pokud vyplní formulář na http://forarch.cz/sleva/

Vyberte si z programu FOR ARCH 2018: O Revoluci 4.0 i chytré domácnosti

Pro odborníky i laiky je připraven bohatý doprovodný program, který zodpoví všechny otázky z oblasti stavebnictví. V pěti dnech se návštěvníci seznámí s novinkami a trendy oborů chytré a bezpečné domácnosti, wellness & SPA, vytápění, stavby nebo budoucnosti ovlivněné digitální revolucí. Tady je ochutnávka z programu, který pro letošní rok FOR ARCH chystá…

Úvodní den veletrhu, úterý 18. září, zahájí konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice technologie, kde v úvodním diskuzním panelu vystoupí premiér a vrcholní představitelé rezortů průmyslu a obchodu, dopravy a místního rozvoje. V úterý 18. září proběhnou též semináře K otázce bezpečnosti chytré domácnosti „Jak bezpečněji bydlet“, seminář „Bezpečná komunikace v KNX systémové instalaci – KNX Secure“, seminář „Projektování staveb z pohledu zásad prevence kriminality“, a „Novinky v GDPR“  seminář určený pro projektanty a montážní firmy.

Ve středu 19. září se připravuje například konference „Bezpečná škola – základ bezpečné obce“.

Ve čtvrtek 20. září se koná již 3. ročník konference „Požární bezpečnost staveb“, kterou pořádá portál TZB-info. Zaměřen bude na požární bezpečnost výškových budov a bytových domů. Tento den se uskuteční také přednášky na téma „Trendy a praxe v oblasti umělého osvětlení interiérů“.

Pátek 21. září bude Dnem vytápění. Musíme se přizpůsobit stále přísnějším požadavkům na úspory energií, energetickou efektivitu zařízení, závazkům na využívání obnovitelných zdrojů energie a v úsporných budovách chceme skloubit vytápění a větrání. Na veletrhu FOR ARCH se představí firmy, které na nové výzvy uměly inovativně reagovat.

Sobota 22. září se představí jako Den stavby. Řadu přednášek o nových stavebních materiálech doplní i doprovodný program na téma dřevostavby. V sobotu budou návštěvníkům z řad široké veřejnosti také blíže představena stavební řemesla.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

 

Těšíme se, že o nabídku projevíte stejně velký zájem, jako tomu bylo v loňském roce, a že navštívíte i stánek SBD Praha.

 

 

Kde: PVA EXPO PRAHA, Praha 9 – Letňany

Kdy: 18.-22.9.2018

Odkazy: www.forarch.cz

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

FOR ARCH 2019 přinese novinky v oblasti dotací, bezpečnosti i chytrých měst

Již potřicáté se představí stavební veletrh FOR ARCH, který od 17. do 21. září 2019 nastíní aktuální dění v oblasti stavebnictví, dotací, představí vize...


Narozeninové SBD Praha 2019 s luštěním

V novém narozeninovém Infopanelu číslo 33 jsme pro vás připravili speciální tajenku, která zní : „Přejeme SBD Praha spokojené klienty i profesionální tým...


Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci,...


Starší příspěvky