POZVÁNKA na FOR ARCH 2018. Co nabídne 29. ročník veletrhu FOR ARCH?

FOR ARCH je největší stavební veletrh v České republice, veletrh s nejdelší tradicí, který představuje pro vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků. Veletrh každoročně přináší prezentace novinek, prezentují se zde výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím.

SBD Praha se již tradičně veletrhu FOR ARCH účastní. Svým stánkem oslovuje a nabízí návštěvníkům možnost seznámit se s činností družstva, s nejnovějšími trendy v oboru nabídky správy objektů i možnosti získání dostupného bydlení formou družstevní výstavby.

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2018 nabídne ve dnech 18. až 22. září příležitosti k získání nejaktuálnějších poznatků ze stavební praxe, úpravy bytů, nové bytové výstavby a správy objektů.

Přijďte ve dnech 18.-22. září 2018 do PVA EXPO PRAHA Letňany. Každý návštěvník může získat zlevněnou vstupenku, pokud je držitelem karty Lítačka, studentem nebo pokud vyplní formulář na http://forarch.cz/sleva/

Vyberte si z programu FOR ARCH 2018: O Revoluci 4.0 i chytré domácnosti

Pro odborníky i laiky je připraven bohatý doprovodný program, který zodpoví všechny otázky z oblasti stavebnictví. V pěti dnech se návštěvníci seznámí s novinkami a trendy oborů chytré a bezpečné domácnosti, wellness & SPA, vytápění, stavby nebo budoucnosti ovlivněné digitální revolucí. Tady je ochutnávka z programu, který pro letošní rok FOR ARCH chystá…

Úvodní den veletrhu, úterý 18. září, zahájí konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice technologie, kde v úvodním diskuzním panelu vystoupí premiér a vrcholní představitelé rezortů průmyslu a obchodu, dopravy a místního rozvoje. V úterý 18. září proběhnou též semináře K otázce bezpečnosti chytré domácnosti „Jak bezpečněji bydlet“, seminář „Bezpečná komunikace v KNX systémové instalaci – KNX Secure“, seminář „Projektování staveb z pohledu zásad prevence kriminality“, a „Novinky v GDPR“  seminář určený pro projektanty a montážní firmy.

Ve středu 19. září se připravuje například konference „Bezpečná škola – základ bezpečné obce“.

Ve čtvrtek 20. září se koná již 3. ročník konference „Požární bezpečnost staveb“, kterou pořádá portál TZB-info. Zaměřen bude na požární bezpečnost výškových budov a bytových domů. Tento den se uskuteční také přednášky na téma „Trendy a praxe v oblasti umělého osvětlení interiérů“.

Pátek 21. září bude Dnem vytápění. Musíme se přizpůsobit stále přísnějším požadavkům na úspory energií, energetickou efektivitu zařízení, závazkům na využívání obnovitelných zdrojů energie a v úsporných budovách chceme skloubit vytápění a větrání. Na veletrhu FOR ARCH se představí firmy, které na nové výzvy uměly inovativně reagovat.

Sobota 22. září se představí jako Den stavby. Řadu přednášek o nových stavebních materiálech doplní i doprovodný program na téma dřevostavby. V sobotu budou návštěvníkům z řad široké veřejnosti také blíže představena stavební řemesla.

Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ.

 

Těšíme se, že o nabídku projevíte stejně velký zájem, jako tomu bylo v loňském roce, a že navštívíte i stánek SBD Praha.

 

 

Kde: PVA EXPO PRAHA, Praha 9 – Letňany

Kdy: 18.-22.9.2018

Odkazy: www.forarch.cz

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Bytová družstva v Senátu

Zástupci bytových družstev se prostřednictvím České společnosti pro rozvoj bydlení (ČSRB), Družstevního marketingového sdružení České republiky (DMS ČR),...


60 let SBD Praha

Právě tento týden si připomíná Stavební bytové družstvo Praha významné šedesátileté výročí své existence. Přesně 2. června 1959 bylo družstvo založeno...


Setkání manažerů bytových družstev

Ve dnech 30. a 31. května se uskutečnilo v Darovanském Dvoře setkání manažerů bytových družstev, členů Družstevního marketingového sdružení Česká republika...


Starší příspěvky