Pozvánka na veletrh FOR INTERIOR 10.-13.10.2019

Největší podzimní veletrh FOR INTERIOR je tady! V Letňanech v areálu PVA EXPO se sejdou ve dnech 10.-13.října 2019 stovky zahraničních i domácích vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Těšit se můžete zase na stánek SBD Praha, který se již tradičně veletrhu FOR INTERIOR účastní. Svým stánkem nabídneme návštěvníků možnost seznámit se s činností družstva s největšími trendy v oboru správy nemovitostí i možnost získání dostupného družstevního bydlení v okolí Prahy. Představíme zde své projekty družstevního bydlení Projekt Milovice a Projekt Klíčanka.  (více na www.bydlenisprirodou.cz)

Pro ty z Vás, co plánujete veletrh FOR INTERIOR navštívit jsme zajistili vstupenky se slevou na www.forinterior.cz/sleva, které si vytisknete.

Přijďte ve dnech 10.-13. října 2019 do PVA EXPO Letňany, budeme se na Vás těšit i my!

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

27. září 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, nepropásněte...


Právě se děje

Lákavé nabídky na podzimních veletrzích

SBD Praha se aktivně účastnila podzimních Veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR svou expozicí. V rámci prezentace firmy představilo Stavební bytové družstvo...


Těšíme se na Veletrh FOR INTERIOR, vstupenky ZDARMA

Pojďte s námi na Veletrh FOR INTERIOR, máme pro vás vstupenky zdarma.


Bydlet v družstevním je stále populárnější

Družstevní bydlení zažívá období své renesance a zdaleka už není jen alternativou koupě bytu pro ty, kteří nedosáhnou na hypoteční úvěr. Výběr kvalitních...


Starší příspěvky