Pozvánka na veletrh FOR INTERIOR 10.-13.10.2019

Největší podzimní veletrh FOR INTERIOR je tady! V Letňanech v areálu PVA EXPO se sejdou ve dnech 10.-13.října 2019 stovky zahraničních i domácích vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Těšit se můžete zase na stánek SBD Praha, který se již tradičně veletrhu FOR INTERIOR účastní. Svým stánkem nabídneme návštěvníků možnost seznámit se s činností družstva s největšími trendy v oboru správy nemovitostí i možnost získání dostupného družstevního bydlení v okolí Prahy. Představíme zde své projekty družstevního bydlení Projekt Milovice a Projekt Klíčanka.  (více na www.bydlenisprirodou.cz)

Pro ty z Vás, co plánujete veletrh FOR INTERIOR navštívit jsme zajistili vstupenky se slevou na www.forinterior.cz/sleva, které si vytisknete.

Přijďte ve dnech 10.-13. října 2019 do PVA EXPO Letňany, budeme se na Vás těšit i my!

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

27. září 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Prodej vstupenek na XVIII. Reprezentační ples SBD Praha zahájen

Právě jsme zahájili prodej vstupenek na, XVIII. Ples SBD Praha, který se bude konat v pátek 24. ledna 2020 od 19,00 hodin v hotelu Artemis Praha, U Sluncové...


Družstvo je alternativou drahým bytům

Spolupráce měst a družstev je v Evropě běžná, říká předseda sdružení bytových družstev, Martin Kroh.


Hlavní město Praha pokračuje v hledání cesty k družstevnímu bydlení

Jestliže se v závěru minulého týdne zdálo, že se pražská radnice zasekla nad hledáním cesty k družstevnímu bydlení, včerejší jednání v rámci zasedání zastupitelstva...


Starší příspěvky