Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.

A kdo tentokrát dorazil později, přišel o velké překvapení hned v úvodu slavnostního večera. Předtančení se totiž ujala „profesionální taneční parta“ Ťap Ťap z Čakovic, v jejíž sestavě nechyběli Martin Kroh, předseda družstva, a Alexander Lochman, 1. zástupce starosty uvedené městské části. Noblesní valz v jejich podání sice nebyl úplně bez chyb, ale nasazení všech vystupujících přesto ocenili přítomní hosté obrovským potleskem.

V moderátorské dvojici vedle předsedy SBD Praha nechyběla ani letos okouzlující Iva Kubelková, která si našla pro tuto příležitost skulinku ve svém jinak nabitém pracovním programu. Hudební doprovod obstarala skupina Fantasy Music, taneční ukázky standardních a latinskoamerických tanců předvedli Terezka a Štěpán, tanečníci ze skupiny Evil Dancers a nezklamal ani hlavní hudební host večera, kterým byl Viktor Sodoma a který zařadil všechny největší hity své kariéry.

Pro rekordní počet hostů v historii plesů SBD Praha byla vedle bohatého rautu připravena ochutnávka exotických ginů, hrálo se tradiční bingo a tombola, jejíž ceny tentokrát zpestřila společnost Creol dodáním pernaté divočiny – bažantů a orebic. Výtěžek ve výši 30 tisíc korun byl tradičně věnován Centru Rosa na podporu programů pro seniory, které nejen pro své klienty, nýbrž i pro širokou veřejnost organizuje tento spolek.

Velké poděkování patří i více než dvěma desítkám partnerů a sponzorů plesu SBD Praha. Ohlasy mnoha hostů plesového večera, a hlavně pamětníků předchozích ročníků, se vzácně shodují v jednom pohledu – letošní ročník byl opravdu hodně zdařilým, v očích většiny dokonce nejvydařenějším v historii. A to je velká výzva pro příští rok!

Kompletní fotodokumentace zde.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

27. ledna 2020

předchozí zpět další

upozornění

Na základě mimořádné situace je od 23. 3. do 3. 4. 2020 upravena pracovní doba recepce od 6.30 do 15:00 h.

ZRUŠENÍ NÁVŠTĚVNÍCH HODIN v budově SBD Praha

VÝZVA ČLENŮM SBD PRAHA - NAVRHNĚTE SVÉHO KANDIDÁTA DO PŘEDSTAVENSTVA a/nebo KONTROLNÍ KOMISE SBD PRAHA DO 31.3.2020!

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Opatření společnosti I.RTN ohledně zabránění šíření koronaviru

Vážení obchodní přátelé, v souladu s opatřeními úřadů České republiky, přistupujeme k následujícím krokům:


Sdělení předsedy představenstva družstva ke zrušení návštěvních hodin

V souvislosti s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví České republiky, v zájmu ochrany zdraví návštěvníků budovy, klientů a zákazníků SBD Praha...


FOR HABITAT 2020

Aktuální sdělení společnosti ABF, a.s. k opatření Bezpečnostní rady státu


Starší příspěvky