Rezervování družstevních bytů v Milovicích zahájeno

Představuji Vám nový projekt družstevního bydlení, který pro vás připravilo SBD Praha se svými partnery – Coop Development a Atelierem P.H.A. V Milovicích u Lysé nad Labem Vám nabízíme k rezervaci celkem 34 bytů ve dvou domech, každý byt o dispozici 3+kk a o celkové ploše více než 73 m2, vždy s balkonem a se sklepem.

Novou výstavbu družstevních bytů SBD Praha připravilo s jasným cílem nabídnout cenově dostupné byty především mladším rodinám a všem ostatním, kteří hledají větší byt pro potřeby vícečlenné rodiny a kterým nevadí dostupnost centra Prahy do 45 minut. Družstevní bydlení je samozřejmě vhodné i pro každého, kdo nedosáhne na hypoteční úvěr.

Ceny nabízených družstevních bytů v Milovicích začínají od 3 mil. Kč a k jejich získání postačí mít 25 % finančních prostředku z ceny bytu (cca 800 tisíc korun) a zbývající část platíte formou měsíčních splátek, které by měly po předání bytu činit zhruba 12 tisíc korun měsíčně. Po splacení celé ceny bytu si ho můžete převést do svého vlastnictví.

Výstavba byla zahájena již v létě 2018 a předání bytů je plánováno na začátek roku 2020. Projekt je realizován společností Milovické zahrady, s.r.o. řízenou Atelierem P.H.A. spol. s r. o., jejíž novostavby jsou dlouhodobě ceněny jejich klienty pro kvalitu provedení, zvolené standardy i promyšlené dispoziční řešení. Samozřejmostí je i kontinuální dohled odborného zástupce bytového družstva na průběh celé stavby.

Těším se spolu se svým týmem pro družstevní bytovou výstavbu na Váš zájem. Chcete-li vědět více, neváhejte se obrátit na mé kolegyně (potřebné kontakty najdete na níže uvedeném odkazu). Avizuji, že jen za první tři dny učinilo závaznou rezervaci hned několik registrovaných zájemců o družstevní bydlení a milovický projekt.

Více informací na www.bydlenisprirodou.cz

 

V Praze, dne 12. září 2018

 

Martin Kroh

předseda představenstva

SBD Praha

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...

 


Právě se děje

Oáza v centru – nová družstevní bytová výstavba v Liberci

Necelých sto kilometrů severně od hlavního města ČR Prahy leží Liberec, dnes páté největší město naší vlasti. Žije v něm více než 102 tisíc obyvatel. ...


SBD Praha se stala adoptivním rodičem ZVONKA ZELENÉHO

Již dlouhodobě podporujeme pražskou ZOO. Až se budete procházet po zoologické zahradě a uvidíte u voliéry logo SBD Praha, není to náhoda. Od 1. července...


Družstevní bydlení si můžete dovolit

Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovanému získávání hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba.


Starší příspěvky