Rezervování družstevních bytů v Milovicích zahájeno

Představuji Vám nový projekt družstevního bydlení, který pro vás připravilo SBD Praha se svými partnery – Coop Development a Atelierem P.H.A. V Milovicích u Lysé nad Labem Vám nabízíme k rezervaci celkem 34 bytů ve dvou domech, každý byt o dispozici 3+kk a o celkové ploše více než 73 m2, vždy s balkonem a se sklepem.

Novou výstavbu družstevních bytů SBD Praha připravilo s jasným cílem nabídnout cenově dostupné byty především mladším rodinám a všem ostatním, kteří hledají větší byt pro potřeby vícečlenné rodiny a kterým nevadí dostupnost centra Prahy do 45 minut. Družstevní bydlení je samozřejmě vhodné i pro každého, kdo nedosáhne na hypoteční úvěr.

Ceny nabízených družstevních bytů v Milovicích začínají od 3 mil. Kč a k jejich získání postačí mít 25 % finančních prostředku z ceny bytu (cca 800 tisíc korun) a zbývající část platíte formou měsíčních splátek, které by měly po předání bytu činit zhruba 12 tisíc korun měsíčně. Po splacení celé ceny bytu si ho můžete převést do svého vlastnictví.

Výstavba byla zahájena již v létě 2018 a předání bytů je plánováno na začátek roku 2020. Projekt je realizován společností Milovické zahrady, s.r.o. řízenou Atelierem P.H.A. spol. s r. o., jejíž novostavby jsou dlouhodobě ceněny jejich klienty pro kvalitu provedení, zvolené standardy i promyšlené dispoziční řešení. Samozřejmostí je i kontinuální dohled odborného zástupce bytového družstva na průběh celé stavby.

Těším se spolu se svým týmem pro družstevní bytovou výstavbu na Váš zájem. Chcete-li vědět více, neváhejte se obrátit na mé kolegyně (potřebné kontakty najdete na níže uvedeném odkazu). Avizuji, že jen za první tři dny učinilo závaznou rezervaci hned několik registrovaných zájemců o družstevní bydlení a milovický projekt.

Více informací na www.bydlenisprirodou.cz

 

V Praze, dne 12. září 2018

 

Martin Kroh

předseda představenstva

SBD Praha

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Prodej volných garážových stání v ul. Lovosická 442

Stavební bytové družstvo Praha (dále jen družstvo) nabízí přidělení volných garážových stání v garážovém objektu v ul. Lovosická č. p. 442 v Praze 9.


Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské...


Nový projekt družstevního bydlení „ Klíčanka“ zahajuje prodej bytů

V těchto dnech byl zahájen prodej 45 družstevních bytů v Klíčanech u Prahy. SBD Praha úspěšně realizuje další projekt nabídky družstevních bytů pro zájemce...


Starší příspěvky