SBD Praha se stala adoptivním rodičem ZVONKA ZELENÉHO

Již dlouhodobě podporujeme pražskou ZOO. Až se budete procházet po zoologické zahradě a uvidíte u voliéry logo SBD Praha, není to náhoda. Od 1. července 2019 se SBD Praha stalo adoptivním rodičem ZVONKA ZELENÉHO. Za malý příspěvek chceme udělat radost našemu adoptivnímu ptáčkovi a chceme pomoci rozvíjet jeho chov v pražské ZOO.

A zkontrolovat, jak se daří našemu chráněnci, můžete třeba i v rámci Dne s bytovými družstvy v ZOO Praha. Tuto akci pořádá každoročně v květnu SBD Praha spolu s dalšími bytovými družstvy pro své klienty a jejich ratolesti. Tak na brzkou shledanou v Troji.

Alena Jakšová

marketingová manažerka SBD Praha

 

15. července 2019

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Pojďte s námi na veletrh FOR ARCH

FOR ARCH je největší mezinárodní stavební veletrh v České republice a letos bude představení vystavovatelů, mezi kterými jsou výrobci, dodavatelé, správci,...


Oáza v centru – nová družstevní bytová výstavba v Liberci

Necelých sto kilometrů severně od hlavního města ČR Prahy leží Liberec, dnes páté největší město naší vlasti. Žije v něm více než 102 tisíc obyvatel. ...


Družstevní bydlení si můžete dovolit

Bydlení v Praze je téměř nedostupné díky cenám a komplikovanému získávání hypoték. Jedním z řešení může být družstevní bytová výstavba.


Starší příspěvky