Seminář INSPIRACE 2020

V úterý 1. prosince proběhl Seminář INSPIRACE 2020, pro předsedy SVJ a BD ve správě SBD Praha, poprvé on-line. Přihlásilo se přes 70 zájemců a měli se na co dívat.

Program byl bohatý a sledování představení novinek od našich obchodních partnerů z domova bylo jistě příjemné a inspirující.

Na úvod představil předseda SBD Praha, Mgr. Martin Kroh, plány a nové informace, co je nového ve správě bytových domů a potom jednotliví zástupci našich obchodních partnerů představovali své prezentace a novinky v jejich oborech.

V dnešní době nutná bezpečnostní opatření a řešení ochrany veřejného zdraví představila společnost DK CHemo, novou technologii bezkontaktního vstupu do domů představila společnost KONE. Společnost TOP Green představila BOZP pro bytové domy a možnost prodlužování balkonů zase představila společnost DPU Revit. V současné době, kdy se více využívá internetová on-line komunikace a je nutné mít dostatečné připojení, určitě využijete informací prezentovaných společností AIM. Inteligentní správa, služba, na kterou vlastníci bytových domů již dlouho čekají, byla představena společností BEIT.

A hned po skončení semináře přišly pochvalné emaily, které nám udělaly velikou radost, jako například :  "Dobrý večer,  velice děkuji za velmi poutavý a především skutečně inspirativní webinář."

To nás velice těší a určitě motivuje k přípravě dalších webinářů a seminářů pro Vás.

 

Ing. Alena Jakšová

Marketingová manažerka

2.12.2020

předchozí zpět další

upozornění

Děkujeme všem klientům, že chápou zrušení návštěvních hodin v sídle SBD Praha a výrazné omezení přítomnosti zaměstnanců SBD Praha v bytech ve správě SBD Praha v období nouzového stavu. Toto mimořádné opatření SBD Praha zavedlo jak z důvodu ochrany zdraví svých zaměstnanců, tak i v zájmu obyvatel zmíněných bytů.

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Nový INFOPANEL již od února 2021

Tištěný časopis INFOPANEL se mění na elektronický magazín INFOPANEL. Buďte u toho!


Seminář INSPIRACE 2020

V úterý 1. prosince proběhl Seminář INSPIRACE 2020, pro předsedy SVJ a BD ve správě SBD Praha, poprvé on-line. Přihlásilo se přes 70 zájemců a měli se...


XIX. reprezentační ples SBD Praha nebude

Vážení klienti a naši obchodní partneři,


Starší příspěvky