Setkání na For Arch 2018

Tento víkend skončil první z podzimních veletrhů k bydlení – For Arch 2018. Je také prvním ze dvou veletrhů, kterých se v tomto čase SBD Praha aktivně účastní svou malou expozicí. V rámci prezentace firmy představuje SBD Praha návštěvníkům letňanského výstaviště své hlavní produkty – správu bytových domů, rekonstrukce bytů a družstevní bytovou výstavbu.

Největší zájem se točil kolem stavebních úprav bytů a rodinných domků, což do značné míry odpovídá hlavnímu zaměření For Arch na stavby a jejich realizace. Bylo milé strávit nějaký čas na stánku a setkat se zase v trochu jiném prostředí s klienty družstva. Mnozí se totiž naučili využívat nabídky volných vstupenek a zavítali tak na pravděpodobně nejznámější stavební veletrh v Praze. Je velmi příjemným zjištěním, že všichni návštěvníci vyjadřovali svou spokojenost se službami SBD Praha a mohli jsme si také popovídat o chystaných záměrech a plánech družstva, ale i spravovaných objektů.

K takovému setkání budeme mít v krátkém časovém odstupu ještě jednu společnou příležitost. Je jí navazující veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior, který se letos koná ve dnech 4. až 7. října v areálu PVA. I zde bude mít svůj stánek SBD Praha. Srdečně zvu všechny zástupce bytových domů ve správě družstva k návštěvě veletrhu (volné vstupenky jsou k dispozici zde). A samozřejmě se těším na další setkání přímo u expozice SBD Praha!

 

Martin Kroh

předseda představenstva SBD Praha

24. září 2018

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Prodej volných garážových stání v ul. Lovosická 442

Stavební bytové družstvo Praha (dále jen družstvo) nabízí přidělení volných garážových stání v garážovém objektu v ul. Lovosická č. p. 442 v Praze 9.


Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské...


Nový projekt družstevního bydlení „ Klíčanka“ zahajuje prodej bytů

V těchto dnech byl zahájen prodej 45 družstevních bytů v Klíčanech u Prahy. SBD Praha úspěšně realizuje další projekt nabídky družstevních bytů pro zájemce...


Starší příspěvky