Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské projekty i aktuální trendy v bydlení a zároveň zde byl k vidění designový nábytek, stínidla i novinky úprav a doplňků zahrad.

Impozantní stánky většiny firem naznačovaly vysokou úroveň prezentovaných projektů a výrobků. Skromný stánek SBD Praha byl návštěvníky veletrhu velice dobře vnímán a poskytli jsme opravdu profesionální informační servis o nabídce správy domů, družstevní bytové výstavbě, možnosti využití služeb Bytového studia či konzultace ohledně právní problematiky v SVJ či bytových družstvech s doporučením seminářů Akademie pro bytové domy.

  

Také předseda družstva Martin Kroh se na stánku SBD Praha účastnil setkání s klienty, předsedy společenství vlastníků jednotek i bytových družstev, návštěvníky veletrhu a diskutoval s nimi zejména problematiku dostupnosti bydlení, správy bytových domů, nedostatky v současné legislativě bydlení a potřeby změny některých zákonů. Většinu diskutujících přesvědčil, že má velké znalosti, přehled a pochopení pro potřeby těch, kteří bydlení řeší. A mnozí mu také přislíbili podporu v jeho senátní kandidatuře. Nezbývá než mu v době mimořádných senátních voleb 5. a 6. dubna držet palce.

 

Alena Jakšová

Marketingová manažerka

27.3.2019

předchozí zpět další

upozornění

JARNÍ SVÁTKY

Jarní svátky
jsou zas zpátky,
tak si je užívejte
a rádi se mějte.

Přejeme Vám krásné prožití velikonočních svátků. Vaše SBD Praha


Právě se děje

Prodej volných garážových stání v ul. Lovosická 442

Stavební bytové družstvo Praha (dále jen družstvo) nabízí přidělení volných garážových stání v garážovém objektu v ul. Lovosická č. p. 442 v Praze 9.


Úspěšný veletrh FOR HABITAT

Ve dnech 21. až 24. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech probíhal veletrh FOR HABITAT, BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Byly zde představeny nové developerské...


Nový projekt družstevního bydlení „ Klíčanka“ zahajuje prodej bytů

V těchto dnech byl zahájen prodej 45 družstevních bytů v Klíčanech u Prahy. SBD Praha úspěšně realizuje další projekt nabídky družstevních bytů pro zájemce...


Starší příspěvky