VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás široká nabídka střešních krytin a oken, zelených střech, izolací, fasád, solárních systémů či velký výběr nářadí pro řemeslníky i kutily.

Na souběžných akcích uvidíte přehlídku dřevostaveb a nízkoenergetických domů včetně zdrojů vytápění. Po celou dobu bude k dispozici bezplatné poradenství ve všech oblastech výstavby. Nenechte si ujít páteční konferenci „EET 3. a 4. fáze“ (zdarma po předchozí registraci).

VYUŽITÍ STŘEŠNÍCH PLÁŠŤŮ PRO BĚŽNÝ ŽIVOT

Novinkou v programu je přednáškový blok „Využití střešních plášťů pro běžný život“, připravený ke zvýrazněnému tématu veletrhu, kterým jsou pochozí ploché střechy - střešní zahrady, terasy, lodžie a balkony.

Těšit se můžete na ukázky speciálních technologií od firmy Mafell, ukázky využití dronů ve stavebnictví a množství dalších zajímavých témat. Pro nejmenší návštěvníky budou připraveny dřevěné stavebnice, šachy, domino i hrad. 

Zlevněnou vstupenku a podrobný program najdete na www.strechy-praha.cz

KDY: 6. – 8. 2. 2020, čt, pá 10–18 h, so 9-16 h
KDE: PVA EXPO PRAHA Letňany, Beranových 667, Praha 9

 

Alena Jakšová

manažer marketingu

16. ledna 2020

předchozí zpět další

upozornění

JSME VÁŠ PARTNER PRO KVALITNÍ SPRÁVU BYTOVÉHO DOMU

Vážení klienti, rozhodně nepropásněte...


Právě se děje

Překvapení hned na úvod letošního plesu

Již 18. ročník reprezentačního plesu SBD Praha proběhl v pátek 24. ledna 2020 ve společenském sále hotelu Artemis na Invalidovně.


Družstevní bytová výstavba pokračuje i v Plzni

Dnes bylo založeno Bytové družstvo V Zahrádkách jako pokračování družstevní bytové výstavby, tentokrát v Plzni. Zakladatelem družstva je vedle osvědčených...


VELETRH STŘECH, DŘEVA A NÁŘADÍ V PRAZE

Přijďte na veletrh STŘECHY PRAHA, největší akci v oboru, a to ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA Letňany, s Festivalem dřeva a nářadí. Čeká Vás...


Starší příspěvky