XIX. reprezentační ples SBD Praha nebude

Vážení klienti a naši obchodní partneři,

je nám líto, ale s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci a stanovené vládní bezpečnostní podmínky, bylo rozhodnuto, že se XIX. Reprezentační Ples SBD Praha plánovaný na 29. 1. 2021 v hotelu Artemis neuskuteční.

Věříme, že pochopíte naše rozhodnutí a budeme se těšit na společné setkání s Vámi na Plese SBD Praha v roce 2022, zase poslední pátek v lednu tj. 28.1.2022

 

 

SBD Praha

1. 12. 2020

předchozí zpět další

upozornění

Děkujeme všem klientům, že chápou zrušení návštěvních hodin v sídle SBD Praha a výrazné omezení přítomnosti zaměstnanců SBD Praha v bytech ve správě SBD Praha v období nouzového stavu. Toto mimořádné opatření SBD Praha zavedlo jak z důvodu ochrany zdraví svých zaměstnanců, tak i v zájmu obyvatel zmíněných bytů.

Dle rozhodnutí představenstva jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny v sídle SBD Praha.

SBD Praha upozorňuje, že právní stav garáží na pozemcích parc. č. 1401/1, 1404/3, 2066/5 a 2067, k. ú. Vysočany (samospráva č. 424, "Garáže Na Krocínce") není dosud dořešen, resp. že probíhají řízení, která se těchto garáží týkají.


Právě se děje

Nový INFOPANEL již od února 2021

Tištěný časopis INFOPANEL se mění na elektronický magazín INFOPANEL. Buďte u toho!


Seminář INSPIRACE 2020

V úterý 1. prosince proběhl Seminář INSPIRACE 2020, pro předsedy SVJ a BD ve správě SBD Praha, poprvé on-line. Přihlásilo se přes 70 zájemců a měli se...


XIX. reprezentační ples SBD Praha nebude

Vážení klienti a naši obchodní partneři,


Starší příspěvky