Družstevní bytová výstavba

SBD Praha je jedním ze členů sdružení Bydlení s přírodou. Je to výjimečný projekt, který vznikl za účelem realizovat projekty nové družstevní bytové výstavby. Proč nové? Protože vlastnit družstevní byt dnes znamená mnohem více pravomocí a také zodpovědnosti než dříve.

Dříve stavěla bytová družstva velká sídliště. Následně rozhodovala o všech investicích v jednotlivých domech a automaticky se starala o jejich správu. Členové družstva měli jen malou šanci rozhodovat o majetku, který spoluvlastnili.

Dnes to funguje jinak. Bytové družstvo zakládáme pro každý jednotlivý projekt. Vy jako jeho členové si sami rozhodujete o tom, kdo vás bude zastupovat, kdo vám bude vykonávat správu, vést účetnictví a zda si po splacení úvěru na výstavbu projektu převedete byty do osobního vlastnictví.

Projekty v době realizace zaštiťují jejich zakladatelé SBD Praha, které staví a spravuje bytové domy již od roku 1959, a Coop Development  jako garant moderní technologie výstavby. O dobré synergii těchto společností svědčí 15 úspěšně realizovaných projektů. Všechny kroky jsou navíc pečlivě kontrolovány bankami, které poskytují úvěr na jejich financování.

Další informace o nové družstevní výstavbě i srovnání výhod a nevýhod družstevního, vlastnického a nájemního bydlení najdete na stránkách www.bydlenisprirodou.cz , ve videu Družstevní bytová výstavba.

Zahrada Gallas

Liberec

Novým družstevním projektem v Liberci je Zahrada Gallas. Bydlete uprostřed malebné zahrady s výhledem na Ještěd v bytových domech inspirovaných okolními prvorepublikovými vilami.

Byty Brandýs

Brandýs nad Labem

Družstevní bytová výstavba v Brandýse nad Labem. Součástí projektu je 132 bytů od velikosti 1 + kk až po byty dvougenerační. Předběžný termín zahájení prodeje bytů je červen 2022.

Nová Tesla

Pardubice

Seznamte se s novým projektem družstevní bytové výstavby v Pardubicích. Naše byty jsou tentokrát součástí bytového komplexu Nová Tesla v Pardubicích. V našem družstevním domě najdete 34 bytů o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk.

OBSAZENO 100%

V Zahrádkách

Plzeň

Bydlení na dosah - nová nabídka družstevního bydlení. Nabízíme ve dvou čtyřpodlažních domech 52 bytů o velikosti 2+kk, 3+kk s balkónem, komorou a parkovacím stáním v garáži, případně v okolí domu. Přízemní byty mají předzahrádku.

obsazeno 100%

Oáza v centru

Liberec

Nabízíme vám nový projekt družstevního bydlení v Liberci. Podívejte se na aktuální nabídku lukrativních bytů v centru města s výhledem na Ještěd.

OBSAZENO 100%

Klíčanka

Klíčany-Klecany

Představujeme vám nový projekt družstevního bydlení, který nabízí 45 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk v dobře dostupné vzdálenosti od Prahy. Stačí mít 25% z ceny bytu a můžete bydlet. Ceny bytu od 52 tisíc Kč/m2.

obsazeno 100%

Milovice

Lysá nad Labem

Nová nabídka družstevního bydlení. Nabízíme ve dvou čtyřpodlažních domech 34 bytů o velikosti 3+kk s balkónem, sklepem a parkováním na venkovních stáních v okolí domu.

obsazeno 100%

Malý háj

Praha-Štěrboholy

Projekt družstevního bydlení. 72 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk, 52 garážových stání. Stačí mít 25% finančních prostředku z ceny bytu.

obsazeno 100%

Získejte informace o našich projektech jako první.

Vyplňte formulář a do zprávy napište lokalitu, která vás zajímá. My vás budeme informovat o všech našich nových projektech.


    Partneři s výhodami pro klienty SBD Praha

    Loading...