Družstevní bytová výstavba

SBD Praha je jedním ze členů sdružení Bydlení s přírodou. Je to výjimečný projekt, který vznikl za účelem realizovat projekty nové družstevní bytové výstavby. Proč nové? Protože vlastnit družstevní byt dnes znamená mnohem více pravomocí a také zodpovědnosti než dříve.

Dříve stavěla bytová družstva velká sídliště. Následně rozhodovala o všech investicích v jednotlivých domech a automaticky se starala o jejich správu. Členové družstva měli jen malou šanci rozhodovat o majetku, který spoluvlastnili.

Dnes to funguje jinak. Bytové družstvo zakládáme pro každý jednotlivý projekt. Vy jako jeho členové si sami rozhodujete o tom, kdo vás bude zastupovat, kdo vám bude vykonávat správu, vést účetnictví a zda si po splacení úvěru na výstavbu projektu převedete byty do osobního vlastnictví.

Projekty v době realizace zaštiťují jejich zakladatelé SBD Praha, které staví a spravuje bytové domy již od roku 1959, a Coop Development  jako garant moderní technologie výstavby. O dobré synergii těchto společností svědčí 15 úspěšně realizovaných projektů. Všechny kroky jsou navíc pečlivě kontrolovány bankami, které poskytují úvěr na jejich financování.

Další informace o nové družstevní výstavbě i srovnání výhod a nevýhod družstevního, vlastnického a nájemního bydlení najdete na stránkách www.bydlenisprirodou.cz , ve videu Družstevní bytová výstavba.

Rezidence u Vltavy

Kralupy nad Vltavou

Družstevní dům Rezidence U Vltavy v Kralupech nabízí pohodlné bydlení ve spojení s přírodou, jen 30 minut od Prahy. Vybírat můžete z padesáti sedmi družstevních bytů 1+kk až 4+kk. Ideální pro kvalitní život blízko k přírodě i pracovním příležitostem hlavního města.

Na Terase

Beroun

Projekt družstevní výstavby "Na Terase" v Berouně je situován sedm minut od centra mezi ulicemi Na Morákově a Vinařská. Nabízí 60 bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk s terasami a nádhernými výhledy na okolí.

Nová Tesla III

Pardubice

Bytový komplex Nová Tesla postupně roste na místě bývalé továrny Tesla Pardubice, která zde stála od roku 1922. Díky revitalizaci celé oblasti, zde vzniká nový komplex bytů a rodinných domů, spolu s obchodním centrem. Připravujeme pro vás 47 družstevních bytů o dispozici 2+kk až 4+kk

Rezidence Podolí

Praha

Družstevní byty Rezidence Podolí jsou umístěny v historickém domě z roku 1911 od F. Olmera s kombinací klasicismu a secese. Projekt se nachází na křižovatce Sinkulova a Podolská nabízí 35 bytů 1+kk – 2+kk a 4 nebytové prostory.

Zahrada Gallas

Liberec

Novým družstevním projektem v Liberci je Zahrada Gallas. Bydlete uprostřed malebné zahrady s výhledem na Ještěd v bytových domech inspirovaných okolními prvorepublikovými vilami.

Byty Brandýs

Brandýs nad Labem

Družstevní bytová výstavba v Brandýse nad Labem. Součástí projektu je 132 bytů od velikosti 1 + kk až po byty dvougenerační. Předběžný termín zahájení prodeje bytů je červen 2022.

Nová Tesla

Pardubice

Seznamte se s novým projektem družstevní bytové výstavby v Pardubicích. Naše byty jsou tentokrát součástí bytového komplexu Nová Tesla v Pardubicích. V našem družstevním domě najdete 34 bytů o velikosti 1+kk, 2+kk a 3+kk.

OBSAZENO 100%

V Zahrádkách

Plzeň

Bydlení na dosah - nová nabídka družstevního bydlení. Nabízíme ve dvou čtyřpodlažních domech 52 bytů o velikosti 2+kk, 3+kk s balkónem, komorou a parkovacím stáním v garáži, případně v okolí domu. Přízemní byty mají předzahrádku.

obsazeno 100%

Oáza v centru

Liberec

Nabízíme vám nový projekt družstevního bydlení v Liberci. Podívejte se na aktuální nabídku lukrativních bytů v centru města s výhledem na Ještěd.

OBSAZENO 100%

Klíčanka

Klíčany-Klecany

Představujeme vám nový projekt družstevního bydlení, který nabízí 45 bytů o velikosti 2+kk a 3+kk v dobře dostupné vzdálenosti od Prahy. Stačí mít 25% z ceny bytu a můžete bydlet. Ceny bytu od 52 tisíc Kč/m2.

obsazeno 100%

Milovice

Lysá nad Labem

Nová nabídka družstevního bydlení. Nabízíme ve dvou čtyřpodlažních domech 34 bytů o velikosti 3+kk s balkónem, sklepem a parkováním na venkovních stáních v okolí domu.

obsazeno 100%

Malý háj

Praha-Štěrboholy

Projekt družstevního bydlení. 72 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk, 52 garážových stání. Stačí mít 25% finančních prostředku z ceny bytu.

obsazeno 100%

Získejte informace o našich projektech jako první.

Vyplňte formulář a do zprávy napište lokalitu, která vás zajímá. My vás budeme informovat o všech našich nových projektech.


    Partneři s výhodami pro klienty SBD Praha

    Loading...