Kariéra v SBD Praha

Manažer bytového domu / specialistu oddělení péče o klienta

Co Vás u nás čeká? budete zodpovědná/ý za kompletní agendu organizací a vedení schůzí nejvyššího orgánu klientů spolu s aktivní účastí budete pravidelně KOMUNIKOVAT s klienty

Účetní – odběratelské faktury a nájemné

Co Vás u nás čeká? budete zodpovědná/ý za vedení agendy odběratelských faktur a nájemného pravidelně vystavovat a zaúčtovávat odběratelské faktury a párovat platby budete vytvářet

Referent/ka technicko – provozního úseku

Co Vás u nás čeká? budete zodpovědná/ý za systematické činnosti v oblasti evidence a údržby kmenových dat v informačním systému v přidělených agendách služeb komunikace s klienty a jejich

Referent/ka dodávek energií

Máš vztah k číslům a říkají o tobě, že jsi technický typ? Hledáme někoho, kdo umí s čísly pracovat, vyhodnocovat je a srozumitelným způsobem interpretovat našim klientům. Chceš vědět, o čem to je? Klikni a zjisti víc.

Provozní technik/technička

Oceníš samostatnou práci ve stavebně-technickém oboru a baví tě komunikace s lidmi? Ozvi se nám, možná pro tebe něco máme. Klikni a zjisti víc.

Domovní asistent/asistentka

Mluvit s lidmi a pomáhat jim řešit jejich starosti je tvoje vášeň? Tak to jsme opravdu rádi. U této pozice je skvělá komunikace přímo nezbytností a rádi ti za ni zaplatíme. Klikni a zjisti víc.

Proces náboru

  1. Líbí se ti některá z pozic, zašli své CV a vyčkej na odpověď. Odpovíme do 14ti dnů, pokud není u pozice uvedeno jinak. V případě, že budeš vybrán, gratulujeme, postupuješ do 1. kola přijímacího pohovoru.
  2. K prvnímu kolu přijímacího pohovoru je pozvaných několik uchazečů. S každým je pohovor veden samostatně. 1. kolo přijímacího pohovoru uchazeče je s konkrétním vedoucím, případně s vybranými kolegy - podle potřeby firmy. Po ukončení prvních kol pohovorů bude uchazeč kontaktován s výsledkem. Když uspěješ, gratulujeme, postupuješ do 2. kola přijímacího řízení.
  3. Ve 2. kole uchazeče čeká pohovor s vedením firmy - předsedou představenstva SBD Praha, případně s dalšími řediteli podle potřeby firmy. Po ukončení 2. kola pohovorů obdržíte výsledek pohovorů a v případě, že budeš vybrán i nabídkový dopis s veškerými informacemi. A hlavně gratulujeme a těšíme se na spolupráci. Jsi součástí týmu!
Loading...