Domovní asistent/asistentka

Náplň práce

  • Drobné údržbářské práce na domech ve správě
  • Seřizování zámků, výměna svítidel, drobné malířské, zednické a montérské práce
  • Vizuální kontrola technického stavu objektu
  • Součinnost při výkonu odborných prohlídek na domech ve správě

Požadujeme

  • Odborné středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • Uživatelská znalost PC (MS Office – Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • Výborné komunikační schopnosti slovem a písmem
  • Aktivní a systematický přístup k práci
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita
  • Odborné vzdělání v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb. výhodou

Nabízíme

  • Perspektivní uplatnění v dynamické firmě s dlouholetou tradicí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění v závislosti na odpracované době
  • Další benefity sociálního fondu, delší dovolená, SICK DAY
  • Práce na plný pracovní úvazek s pracovní smlouvou

Ozvěte se nám

    Znáte někoho, koho by tato pozice mohla zajímat?

    Pošlete mu odkaz na tuto stránku. Stačí zadat jeho e-mail a odeslat.

      Loading...