Referent/ka dodávek energií

Náplň práce

  • Operativní činnost v oblasti evidence a údržby kmenových dat v informačním systému v přidělených agendách dodávek energií
  • Komunikace s klienty a jejich dodavateli v rámci úprav uzavřených smluvních vztahů
  • Sledování, vyhodnocování rozpracovaných případů, pravidelný reporting
  • Odpovědnost za archivaci projektové a smluvní dokumentace TÚ a s tím spojená související administrativní činnost

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání s maturitou v technickém oboru
  • Úspěšná praxe v oblasti energetiky výhodou
  • Pokročilá znalost na PC (MS Office – Word, Excel) – prokazatelná praxe
  • Analytické myšlení, zkušenosti se zpracováváním většího množství dat výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti slovem a písmem s orientací na klienta
  • Aktivní, systematický přístup k práci, chuť navrhovat opatření pro zefektivnění jednotlivých činností
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita

Nabízíme

  • Perspektivní uplatnění v dynamické firmě s dlouholetou tradicí
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění v závislosti na odpracované době
  • Další benefity sociálního fondu, delší dovolená, SICK DAY
  • Práce na plný pracovní úvazek s pracovní smlouvou

Ozvěte se nám

    Znáte někoho, koho by tato pozice mohla zajímat?

    Pošlete mu odkaz na tuto stránku. Stačí zadat jeho e-mail a odeslat.

      Loading...