Kontakty

Stavební bytové družstvo Praha
Střelničná 1861/8a, 182 00 Praha 8 – Kobylisy

: 000 34 592
DIČ: CZ00034592

Datová schránka: hsesm8m

Telefon recepce: +420 227 229 111

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka DrXCVIII vedená u Městského soudu v Praze

E-mail SBD Praha
info@sbdpraha.cz

Fakturace
fakturace@sbdpraha.cz

Energie
energie@sbdpraha.cz

Rozúčtování
rozuctovani@sbdpraha.cz

Požadavky k zasedání shromáždění
klientske@sbdpraha.cz

Sekretariát pevná linka +420 227 229 151
Mgr. Martin Kroh předseda představenstva +420 602 363 066 kroh@sbdpraha.cz
Yveta Parisová asistentka předsedy představenstva +420 730 165 116  parisova@sbdpraha.cz
Jarmila Růžičková referent podatelny +420 227 229 411 ruzickova@sbdpraha.cz
Blanka Jaržabková referent podatelny +420 227 229 411 jarzabkova@sbdpraha.cz
Jana Krajčiová manažer DMS +420 730 849 927 krajciova@sbdpraha.cz
JUDr. Jitka Mokrá LL.M. vedoucí oddělení péče o klienta +420 733 799 925 mokra@sbdpraha.cz
Jiří Birhanzl specialista oddělení péče o klienta +420 733 591 577 birhanzl@sbdpraha.cz
Ing. Miroslava Fialová specialista oddělení péče o klienta +420 733 137 946 fialova@sbdpraha.cz
Bc. Michaela Hauptová specialista oddělení péče o klienta +420 734 792 360 hauptova@sbdpraha.cz
Jana Ksandrová specialista oddělení péče o klienta +420 733 591 573 klientske@sbdpraha.cz
Ing. Pavel Žilák specialista oddělení péče o klienta +420 733 592 264 zilak@sbdpraha.cz
JUDr. Marek Letocha vedoucí právního oddělení +420 602 757 517 letocha@sbdpraha.cz
Mgr. Blanka Křištová právník (t. č. na mateřské dovolené) +420 739 548 995 kristova@sbdpraha.cz
Hana Pavlíková vedoucí oddělení členské evidence +420 739 548 994 pavlikova@sbdpraha.cz
Jana Kopalová referent oddělení členské evidence +420 739 548 993 kopalova@sbdpraha.cz
Viktorie Schödelbauerová referent oddělení členské evidence schodelbauerova@sbdpraha.cz
Alena Faifrová mzdová účetní +420 739 548 991 faifrova@sbdpraha.cz
Jana Hoznauerová mzdová účetní +420 739 548 992 hoznauerova@sbdpraha.cz
Ing. Markéta Kotyrová manažer marketingu +420 605 244 901 kotyrova@sbdpraha.cz
Technický úsek pevná linka +420 227 229 311
Ing. Luděk Houser technický ředitel +420 739 445 125 houser@sbdpraha.cz
Tereza Brychtová administrativní a projektový manažer +420 602 757 514 brychtova@sbdpraha.cz
Martina Ivančíková koordinátor klientských změn +420 739 643 925 ivancikova@sbdpraha.cz
Lenka Matějková koordinátor rozúčtování +420 731 420 443 matejkova@sbdpraha.cz
Ing. Jana Mirgová koordinátor obchodních případů +420 604 259 906 mirgova@sbdpraha.cz
Petr Raisich koordinátor CAFM a BIM +420 734 691 524 raisich@sbdpraha.cz
Miroslava Juríčková Niklová, DiS. energetik +420 603 880 828 jurickova@sbdpraha.cz
Nikola Horáková referent technického úseku +420 739 548 999 horakova@sbdpraha.cz
Bc. Tereza Loskotová referent technického úseku +420 606 627 920 loskotova@sbdpraha.cz
Bc. Jana Novotná referent technického úseku +420 732 319 773 novotna@sbdpraha.cz
Tomáš Kroh vedoucí domovních asistentů +420 603 880 820 t.kroh@sbdpraha.cz
Ing. David Friedrich technik specialista +420 602 479 595 friedrich@sbdpraha.cz
Daniel Hajný provozní technik +420 603 197 331 hajny@sbdpraha.cz
Michal Hajný provozní technik +420 737 274 927 m.hajny@sbdpraha.cz
Robert Kopp provozní technik +420 734 767 594 kopp@sbdpraha.cz
Jana Kozlerová provozní technik +420 731 429 126 kozlerova@sbdpraha.cz
Martin Kraft provozní technik +420 739 459 912 kraft@sbdpraha.cz
Milan Maxa provozní technik +420 733 138 603 maxa@sbdpraha.cz
Bronislava Müller provozní technik +420 733 152 144 muller@sbdpraha.cz
Jiří Procházka provozní technik +420 602 293 007 prochazka@sbdpraha.cz
Tomáš Rambousek provozní technik +420 602 200 340 rambousek@sbdpraha.cz
Petr Sklenička provozní technik +420 733 108 677 sklenicka@sbdpraha.cz
Ivan Švec provozní technik +420 734 602 688 svec@sbdpraha.cz
Ing. Otakar Šulc provozní technik +420 733 703 655 sulc@sbdpraha.cz
Martin Tomáš provozní technik +420 602 212 543 tomas@sbdpraha.cz
Světlana Zipserová provozní technik +420 739 465 862 zipserova@sbdpraha.cz
Ekonomický úsek pevná linka +420 227 229 211
Ing. Tomáš Roubal ekonomický ředitel +420 733 132 637 roubal@sbdpraha.cz
Martina Mrázková asistentka ekonomického ředitele +420 736 675 529 mrazkova@sbdpraha.cz
Ing. Jana Vojířová správce informačního systému +420 732 319 329 vojirova@sbdpraha.cz
Martina Nováková hlavní účetní +420 739 481 779 novakova@sbdpraha.cz
Anna Černá pokladna, fakturace - dodavatelé +420 732 319 766 a.cerna@sbdpraha.cz
Jiřina Červená účetní družstevního nájemného
fakturace - odběratelé
+420 736 684 737 cervena@sbdpraha.cz
Lucie Valterová členské příspěvky, komerční pronájmy +420 739 548 997 valterova@sbdpraha.cz
Ing. Jozef Kovačovský vedoucí účetní skupiny „A“ +420 731 358 925 kovacovsky@sbdpraha.cz
Martina Jelínková účetní - skupina „A“ +420 736 680 541 jelinkova@sbdpraha.cz
Zdeňka Koutská účetní - skupina „A“ +420 737 144 769 koutska@sbdpraha.cz
Jana Ságlová účetní - skupina „A“ +420 736 684 077 saglova@sbdpraha.cz
Ing. Monika Víznerová účetní - skupina „A“ +420 737 138 514 viznerova@sbdpraha.cz
Lenka Vyskočilová účetní - skupina „A“ +420 737 144 295 vyskocilova@sbdpraha.cz
Zuzana Lněničková vedoucí účetní skupiny „B“ +420 736 680 408 lnenickova@sbdpraha.cz
Gabriela Průšová účetní - skupina „B“ +420 736 673 868 prusova@sbdpraha.cz
Zdeňka Šurdová účetní - skupina „B“ +420 736 684 668 surdova@sbdpraha.cz
Jolana Vosyková účetní - skupina „B“ +420 605 420 331 vosykova@sbdpraha.cz
Martina Mráčková vedoucí účetní skupiny „C“ +420 733 703 631 mrackova@sbdpraha.cz
Ing. Kateřina Bečková účetní - skupina „C“ +420 602 439 492 beckova@sbdpraha.cz
Petra Horňáková účetní - skupina „C“ +420 739 548 996 hornakova@sbdpraha.cz
Klára Procházková účetní - skupina „C“ +420 737 143 746 prochazkova@sbdpraha.cz

 

Údržba a servis Pevná linka +420 227 229 227
Rudolf Lehký manažer bytového studia +420 724 221 612 lehky@sbdpraha.cz
studio@sbdpraha.cz
ProfiKutil/ Výjezdový údržbář +420 606 627 920 technik@sbdpraha.cz
Družstevní bytová výstavba +420 737 222 302 dbv@sbdpraha.cz
bydlenisprirodou@sbdpraha.cz
www.bydlenisprirodou.cz
Mgr. Martin Kroh předseda představenstva +420 602 363 066 kroh@sbdpraha.cz
Ing. Jaroslav Brožek místopředseda představenstva +420 607 510 814 brozek@sbdpraha.cz
Ing. Jan Sobotka člen představenstva +420 602 139 984 sobotka@sbdpraha.cz
Ing. Jaroslav Štorek člen představenstva +420 724 564 941 storek@sbdpraha.cz
Jaromír Jirman člen představenstva +420 607 857 242 jirman@sbdpraha.cz
Ing. Jiří Mezenský člen představenstva +420 602 211 102 mezensky@sbdpraha.cz
Viktor Šíma předseda kontrolní komise +420 731 180 624 sima@sbdpraha.cz
Pavel Jahoda místopředseda kontrolní komise +420 606 670 750 jahoda@sbdpraha.cz
Ing. Milan Vondra člen kontrolní komise +420 737 861 217 vondra@sbdpraha.cz

Napište nám

    Loading...