Kontakty

Stavební bytové družstvo Praha
Střelničná 1861/8a, 182 00 Praha 8 – Kobylisy

: 000 34 592
DIČ: CZ00034592

Datová schránka: hsesm8m

Telefon recepce: +420 227 229 111
​                                   
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka DrXCVIII vedená u Městského soudu v Praze

E-mail SBD Praha
info@sbdpraha.cz

Fakturace
fakturace@sbdpraha.cz

Energie
energie@sbdpraha.cz

Rozúčtování
rozuctovani@sbdpraha.cz

Požadavky k zasedání shromáždění
klientske@sbdpraha.cz

Domovní asistenti
da@sbdpraha.cz

Výměny měřidel v bytech
meridla@sbdpraha.cz

Řešení škodních událostí
pojisteni@sbdpraha.cz

Mgr. Martin Kroh předseda představenstva +420 602 363 066 kroh@sbdpraha.cz
Yveta Parisová asistentka předsedy představenstva +420 730 165 116  parisova@sbdpraha.cz
Jarmila Růžičková referent podatelny +420 227 229 411 ruzickova@sbdpraha.cz
Radka Mandlová referent podatelny +420 733 591 570 mandlova@sbdpraha.cz
Jana Krajčiová manažer DMS +420 730 849 927 krajciova@sbdpraha.cz
Ing. Kateřina Blinková manažer akvizic +420 737 144 769 blinkova@sbdpraha.cz
Ing. Markéta Sadecká manažer marketingu (t. č. na mateřské dovolené) +420 605 244 901 sadecka@sbdpraha.cz
Ing. Jana Sochůrková projektový manažer +420 733 799 925 sochurkova@sbdpraha.cz
Karin Alešová vedoucí oddělení péče o klienta +420 605 781 228 alesova@sbdpraha.cz
Jana Ksandrová specialista oddělení péče o klienta +420 733 591 573 ksandrova@sbdpraha.cz
Jiří Birhanzl manažer bytových domů +420 733 591 577 birhanzl@sbdpraha.cz
Ing. Kristýna Krajňáková manažer bytových domů +420 731 396 617 krajnakova@sbdpraha.cz
Lada Rašková manažer bytových domů +420 603 428 807 raskova@sbdpraha.cz
Tereza Smrčková, DiS. manažer bytových domů +420 605 216 725 smrckova@sbdpraha.cz
Simona Tóthová manažer bytových domů +420 731 124 061 tothova@sbdpraha.cz
Ing. Hana Vaňková manažer bytových domů +420 733 137 946 vankova@sbdpraha.cz
JUDr. Marek Letocha vedoucí právního oddělení +420 602 757 517 letocha@sbdpraha.cz
Mgr. Blanka Křištová právník +420 739 548 995 kristova@sbdpraha.cz
Ing. Marek Chalmovský projektový manažer DBV +420 734 792 360 chalmovsky@sbdpraha.cz
Ing. Martina Ivančíková vedoucí oddělení členské evidence +420 739 643 925 ivancikova@sbdpraha.cz
Hana Pavlíková referent oddělení členské evidence +420 739 548 994 pavlikova@sbdpraha.cz
Martina Koišová referent oddělení členské evidence +420 731 529 297 koisova@sbdpraha.cz
Jana Kopalová referent oddělení členské evidence +420 739 548 993 kopalova@sbdpraha.cz
Bc. Barbora Sádlová, DiS. referent oddělení členské evidence +420 604 898 398 sadlova@sbdpraha.cz
Alena Faifrová vedoucí mzdová účetní +420 739 548 991 faifrova@sbdpraha.cz
Jana Hoznauerová mzdová účetní +420 739 548 992 hoznauerova@sbdpraha.cz
Mgr. Jitka Pokorná mzdová účetní +420 732 600 575 pokorna@sbdpraha.cz
Ing. Martin Honzíček ekonomický ředitel +420 603 103 627 honzicek@sbdpraha.cz
Erika Anna Uchytilová asistentka ekonomického ředitele +420 736 675 529 uchytilova@sbdpraha.cz
Ing. Jana Vojířová správce informačního systému +420 732 319 329 vojirova@sbdpraha.cz
Ing. Daniel Malát manažer controllingu +420 731 521 759 malat@sbdpraha.cz
Ivana Hellerová hlavní účetní SBD +420 733 554 947 hellerova@sbdpraha.cz
Anna Černá pokladna, fakturace - dodavatelé +420 732 319 766 cerna@sbdpraha.cz
Stanislava Blažková účetní +420 604 591 105 blazkova@sbdpraha.cz
Eva Kořínková účetní +420 736 684 737 korinkova@sbdpraha.cz
Michaela Minaříková vedoucí účetní skupiny "D" +420 739 548 997 minarikova@sbdpraha.cz
Martina Poličanská agendová účetní - skupina "D" +420 734 789 112 ucetni@sbdpraha.cz
Simona Ságlová agendová účetní - skupina "D" +420 734 789 112
ucetni@sbdpraha.cz
Adéla Havlíčková referent účtárny +420 602 439 492 havlickova@sbdpraha.cz
Romana Hloušková referent účtárny +420 227 229 111 hlouskova@sbdpraha.cz
Radka Pivoňová agendová administrativní podpora účetní skupiny D +420 737 230 327 ucetni@sbdpraha.cz
Ing. Jozef Kovačovský vedoucí účetní skupiny „A“ +420 731 358 925 kovacovsky@sbdpraha.cz
Monika Opatrna účetní - skupina „A“ +420 737 138 514 opatrna@sbdpraha.cz
Jana Ságlová účetní - skupina „A“ +420 736 684 077 saglova@sbdpraha.cz
Lenka Vyskočilová účetní - skupina „A“ +420 737 144 295 vyskocilova@sbdpraha.cz
Zuzana Lněničková vedoucí účetní skupiny „B“ +420 736 680 408 lnenickova@sbdpraha.cz
Gabriela Průšová účetní - skupina „B“ +420 736 673 868 prusova@sbdpraha.cz
Zdeňka Šurdová účetní - skupina „B“ +420 736 684 668 surdova@sbdpraha.cz
Martina Mráčková vedoucí účetní skupiny „C“ +420 733 703 631 mrackova@sbdpraha.cz
Michaela Hájková, DiS účetní - skupina „C“ +420 739 548 996 hajkova@sbdpraha.cz
Klára Procházková účetní - skupina „C“ +420 737 143 746 prochazkova@sbdpraha.cz

 

Ing. Luděk Houser technický ředitel +420 739 445 125 houser@sbdpraha.cz
Tereza Brychtová administrativní a projektový manažer +420 731 416 374 brychtova@sbdpraha.cz
Robert Fikari koordinátor BOZP, PO a revizí +420 733 591 574 fikari@sbdpraha.cz
Lenka Matějková koordinátor rozúčtování +420 731 420 443 matejkova@sbdpraha.cz
Ing. Pavel Žilák specialista obchodních případů +420 733 592 264 zilak@sbdpraha.cz
Petr Raisich koordinátor CAFM a BIM +420 734 691 524 raisich@sbdpraha.cz
Miroslava Juríčková Niklová, DiS. energetik +420 603 880 828 jurickova@sbdpraha.cz
Hana Kratochvíleová rozúčtovatel energií a médií +420 739 407 406 kratochvileova@sbdpraha.cz
Bc. Jana Novotná rozúčtovatel energií a médií +420 732 319 773 novotna@sbdpraha.cz
Ivan Tekáč rozúčtovatel energií a médií +420 733 395 906 tekac@sbdpraha.cz
Ing. Tereza Štěpánovská rozúčtovatel energií a médií +420 739 407 433 stepanovska@sbdpraha.cz
Bc. Tereza Loskotová referent centrálního příjmu +420 606 627 920 loskotova@sbdpraha.cz
Martina Steigerová referent centrálního příjmu +420 731 529 392 steigerova@sbdpraha.cz
Nikola Roudná referent technického úseku +420 739 548 999 roudna@sbdpraha.cz
Šárka Zrzavá referent technického úseku +420 602 757 514 zrzava@sbdpraha.cz
Tomáš Kroh profikutil, výjezdový údržbář +420 603 880 820 t.kroh@sbdpraha.cz
Ing. David Friedrich technik specialista +420 602 479 595 friedrich@sbdpraha.cz
Daniel Hajný provozní technik +420 603 197 331 hajny@sbdpraha.cz
Michal Hajný provozní technik +420 739 465 862 m.hajny@sbdpraha.cz
Ing. Petra Hanzlíková provozní technik +420 731 529 795 hanzlikova@sbdpraha.cz
Robert Kopp provozní technik +420 734 767 594 kopp@sbdpraha.cz
Jana Kozlerová provozní technik +420 731 429 126 kozlerova@sbdpraha.cz
Martin Kraft provozní technik +420 739 459 912 kraft@sbdpraha.cz
Milan Maxa provozní technik +420 733 138 603 maxa@sbdpraha.cz
Bronislava Müller provozní technik +420 733 152 144 muller@sbdpraha.cz
Lukáš Pavlík vedoucí domovních asistentů +420 731 820 323 pavlik@sbdpraha.cz
Jiří Procházka provozní technik +420 602 293 007 prochazka@sbdpraha.cz
Tomáš Rambousek provozní technik +420 602 200 340 rambousek@sbdpraha.cz
Petr Sklenička provozní technik +420 733 108 677 sklenicka@sbdpraha.cz
Oldřich Straka provozní technik +420 604 888 576 straka@sbdpraha.cz
Ivan Švec provozní technik +420 734 602 688 svec@sbdpraha.cz
Ing. Otakar Šulc provozní technik +420 733 703 655 sulc@sbdpraha.cz
Martin Tomáš provozní technik +420 602 212 543 tomas@sbdpraha.cz
Václav Trsek provozní technik +420 737 274 927 trsek@sbdpraha.cz
Pavel Žvak provozní technik +420 739 407 471 zvak@sbdpraha.cz
Rudolf Lehký manažer bytového studia +420 724 221 612 lehky@sbdpraha.cz
studio@sbdpraha.cz
ProfiKutil/ Výjezdový údržbář +420 606 627 920 technik@sbdpraha.cz
Družstevní bytová výstavba +420 737 222 302 dbv@sbdpraha.cz
bydlenisprirodou@sbdpraha.cz
www.bydlenisprirodou.cz
Mgr. Martin Kroh předseda představenstva +420 602 363 066 kroh@sbdpraha.cz
Ing. Jaroslav Brožek místopředseda představenstva +420 607 510 814 brozek@sbdpraha.cz
Ing. Jan Sobotka člen představenstva +420 602 139 984 sobotka@sbdpraha.cz
Mgr. Jaroslav Suttner člen představenstva +420 777 596 507 suttner@sbdpraha.cz
Ing. Jaroslav Štorek člen představenstva +420 724 564 941 storek@sbdpraha.cz
Jaromír Jirman člen představenstva +420 607 857 242 jirman@sbdpraha.cz
Ing. Jiří Mezenský člen představenstva +420 602 211 102 mezensky@sbdpraha.cz
Viktor Šíma předseda kontrolní komise +420 731 180 624 sima@sbdpraha.cz
Pavel Jahoda místopředseda kontrolní komise +420 606 670 750 jahoda@sbdpraha.cz
Ing. Milan Vondra člen kontrolní komise +420 737 861 217 vondra@sbdpraha.cz

Napište nám


    Stavební bytové družstvo Praha

    Střelničná 1861/8a, 182 00 Praha 8 – Kobylisy
    IČ: 000 34 592, DIČ: CZ00034592

    Loading...