1. SBD Praha
  2. >
  3. Infopanel
  4. >
  5. Nezmeškejte webinář Podnikání v bytovém domě
Témata
Přihlásit k odběru
Kontakt redakce

Nezmeškejte webinář Podnikání v bytovém domě

Pro řadu podnikatelů je běžné, že k podnikání využívají svůj byt v bytovém domě. Další velkou kapitolu tvoří ti, kteří si byt pořizují jako investiční a pronajímají jej. V každém případě je podnikání v bytovém domě často pod drobnohledem spolubydlících i výboru SVJ nebo družstva.

S podnikáním v bytovém domě souvisí řada právních a provozních aspektů

Můžete podnikání v domě zakázat? Co dělat, pokud podnikání v domě zatěžuje jeho ostatní obyvatele nad míru obvyklou? Slouží sousední byt jako ubytovna a vám to vadí? To je jen malý výčet častých dotazů, které podnikání v bytovém domě často provází. Hostem webináře Podnikání v bytovém domě bude Mgr. Jan Eisenreich, právník z portálu svjpravnik.cz. Tématem budou právní a provozní aspekty podnikání, ve druhé části bude právník odpovídat na dotazy. Zasílat je můžete předem i během vysílání.

Často však podnikají i samotná SVJ. Jak je to pak se ziskem z pronájmu nebytových prostor, střech pro antény a podobně? Můžete si ho rozdělit nebo zůstává majetkem SVJ? Webinář se bude věnovat i tomuto tématu.

Webinář Podnikání v bytovém domě

Webinář Podnikání v bytovém domě se uskuteční 12. října 2022 od 17:30 hodin. Díky partnerům Akademie pro bytové domy je webinář po registraci zdarma, včetně shlédnutí ze záznamu.

[Autor: Martin Macháček]

inzerce

Další podobné články

Partneři s výhodami pro klienty SBD Praha

Loading...