Kariéra v SBD Praha

Hlavní účetní

Jsi spolehlivá/ý, pečlivá/ý a máš ve věcech rád/a pořádek? Máš zkušenosti s vedením týmu? Orientuješ se v účetní legislativě a nebojíš se komunikovat? Právě tebe hledáme!

Účetní – bytové družstvo a SVJ

Jsi spolehlivá/ý, pečlivá/ý a máš ve věcech rád/a pořádek? Baví tě účetnictví, dělat výkazy a reporty? Právě tebe hledáme!

Manažer bytového domu

Mít vše v pořádku a pod kontrolou je tvé motto? Komunikovat s lidmi a pomáhat jim řešit jejich starosti je tvoje vášeň? Tak to hledáme právě tebe! U této pozice je skvělá komunikace přímo nezbytností. Klikni a zjisti víc.

Kooordinátor/ka obchodních případů

Máš vztah k číslům a jsi zodpovědný? Hledáme někoho, kdo je komunikativní a má analytické myšlení, protože to se ti na této pozici bude hodit. Chceš vědět, o čem to je? Klikni a zjisti víc.

Provozní technik/technička

Oceníš samostatnou práci ve stavebně-technickém oboru a baví tě komunikace s lidmi? Ozvi se nám, možná pro tebe něco máme. Klikni a zjisti víc.

Domovní asistent/asistentka

Mluvit s lidmi a pomáhat jim řešit jejich starosti je tvoje vášeň? Tak to jsme opravdu rádi. U této pozice je skvělá komunikace přímo nezbytností a rádi ti za ni zaplatíme. Klikni a zjisti víc.

Proces náboru

  1. Líbí se ti některá z pozic, zašli své CV a vyčkej na odpověď. Odpovíme do 14ti dnů, pokud není u pozice uvedeno jinak. V případě, že budeš vybrán, gratulujeme, postupuješ do 1. kola přijímacího pohovoru.
  2. K prvnímu kolu přijímacího pohovoru je pozvaných několik uchazečů. S každým je pohovor veden samostatně. 1. kolo přijímacího pohovoru uchazeče je s konkrétním vedoucím, případně s vybranými kolegy - podle potřeby firmy. Po ukončení prvních kol pohovorů bude uchazeč kontaktován s výsledkem. Když uspěješ, gratulujeme, postupuješ do 2. kola přijímacího řízení.
  3. Ve 2. kole uchazeče čeká pohovor s vedením firmy - předsedou představenstva SBD Praha, případně s dalšími řediteli podle potřeby firmy. Po ukončení 2. kola pohovorů obdržíte výsledek pohovorů a v případě, že budeš vybrán i nabídkový dopis s veškerými informacemi. A hlavně gratulujeme a těšíme se na spolupráci. Jsi součástí týmu!
Loading...