Kariéra v SBD Praha

Referent/ka dodávek energií

Máš vztah k číslům a říkají o tobě, že jsi technický typ? Hledáme někoho, kdo umí s čísly pracovat, vyhodnocovat je a srozumitelným způsobem interpretovat našim klientům. Chceš vědět, o čem to je? Klikni a zjisti víc.

Provozní technik/technička

Oceníš samostatnou práci ve stavebně-technickém oboru a baví tě komunikace s lidmi? Ozvi se nám, možná pro tebe něco máme. Klikni a zjisti víc.

Domovní asistent/asistentka

Mluvit s lidmi a pomáhat jim řešit jejich starosti je tvoje vášeň? Tak to jsme opravdu rádi. U této pozice je skvělá komunikace přímo nezbytností a rádi ti za ni zaplatíme. Klikni a zjisti víc.

Recepční

Bavila by tě práce s dokumenty a komunikace s návštěvami? Navíc pečlivost je tvoje druhé jméno? Zkus to s námi. Pro naše pracoviště v Praze v Kobylisích hledáme recepční. Klikni a zjisti víc o této pozici.

Proces náboru

  1. Líbí se ti některá z pozic, zašli své CV a vyčkej na odpověď. Odpovíme do 14ti dnů, pokud není u pozice uvedeno jinak. V případě, že budeš vybrán, gratulujeme, postupuješ do 1. kola přijímacího pohovoru.
  2. K prvnímu kolu přijímacího pohovoru je pozvaných několik uchazečů. S každým je pohovor veden samostatně. 1. kolo přijímacího pohovoru uchazeče je s konkrétním vedoucím, případně s vybranými kolegy - podle potřeby firmy. Po ukončení prvních kol pohovorů bude uchazeč kontaktován s výsledkem. Když uspěješ, gratulujeme, postupuješ do 2. kola přijímacího řízení.
  3. Ve 2. kole uchazeče čeká pohovor s vedením firmy - předsedou představenstva SBD Praha, případně s dalšími řediteli podle potřeby firmy. Po ukončení 2. kola pohovorů obdržíte výsledek pohovorů a v případě, že budeš vybrán i nabídkový dopis s veškerými informacemi. A hlavně gratulujeme a těšíme se na spolupráci. Jsi součástí týmu!
Loading...