1. SBD Praha
  2. >
  3. Infopanel
  4. >
  5. Projekt Bytového družstva Nová Tesla zahájen
Témata
Přihlásit k odběru
Kontakt redakce

Projekt Bytového družstva Nová Tesla zahájen

Další díl družstevní bytové výstavby spoluorganizované SBD Praha otevřel tento týden novou příležitost k získání družstevního bytu pro zájemce o bydlení v Pardubicích. Obsazování projektu Bytového družstva Nová Tesla byl dlouho dopředu avizován, a tedy i očekáván ze strany mnoha desítek zájemců. To se projevilo velkým zájmem od samotného počátku zahájení předrezervačního systému, v jehož rámci jsou osloveni všichni zaregistrovaní zájemci o družstevní bydlení v Pardubicích.

Družstevní projekt Nová Tesla nabízí celkem 34 bytů o různých dispozicích, takže si vybere každý zájemce. Projekt vzniká ve spolupráce s Linkcity Česká republika, společností, která je členem stavební skupiny VCES. Dokončení projektu je očekáváno na podzim 2022 a je velkou ambicí organizátorů výstavby stihnout předání nových družstevních bytů členům Bytového družstva Nová Tesla ještě před koncem roku. Věřím, že půjde o další vydařenou kapitolu na pomyslné mapce novodobých družstevních projektů, ke které bychom s kolegy chtěli ještě v letošním roce přidat další vlaječku.

Veškeré informace k družstevní bytové výstavbě najdete na stránkách družstva nebo přímo na stránkách www.bydlenisprirodou.cz a když budete chtít mít informace o aktuálních a připravovaných projektech s předstihem a mít tak náskok a výhodu před dalšími zájemci, stačí se na našich stránkách zdarma zaregistrovat.

Věříme, že si mezi našimi projekty vyberete. Najdete přesně co hledáte a že i pro Vás můžeme vyřešit spokojené bydlení.

 

[Autor: Mgr. Martin Kroh]

inzerce

Další podobné články

Partneři s výhodami pro klienty SBD Praha

Loading...